Лікування тріщини прямої кишки після пологів

Тріщини прямої кишки після пологів – це проктологічна проблема, яка часто докучає молодим жінкам. При відсутності своєчасного лікування вона набуває хронічного характеру, продовжуючи супроводжувати пацієнтку і в більш зрілому віці.

Під час пологів матка жінки перебуває в стані гіпертонусу, тобто підвищеного тонусу. Це означає, що вона активно скорочується, тим самим допомагаючи плоду просуватися по родовим шляхам матері. Але в цей надзвичайно складний для жіночого організму період життя перенапруження відчуває не тільки матка. Посилено скорочуються і м’язи промежини – в тому числі, і м’язи сфінктера ануса. Так виникають тріщини в задньому проході після пологів.

Делікатна проблема потребує такого ж делікатного вирішення. І в сучасній медицині існує реальна можливість обійтися малою кров’ю, залишивши в стороні жорстку класичну хірургію і взявши на озброєння передові малоінвазивні методики. Коли висічення тріщини прямої кишки після пологів виконується не твердим хірургічним методом – а щадним радіочастотним.

Лікування тріщини заднього проходу після пологів радіочастотним методом – це не просто гарант якісного і високоестетичного результату. Це ряд важливих для пацієнта переваг:

  • Абсолютна безболісність;
  • Високий рівень стерильності, що мінімізує ймовірність післяопераційного інфікування, запалення або набряку;
  • Щадне знеболювання (місцева або спинальна анестезія);
  • Відсутність післяопераційних рубців.

Проктологічне відділення багатопрофільного медичного центру «ОН Клінік» обладнано сучасними радіочастотними апаратами, з якими працюють досвідчені фахівці. Тут завжди допоможуть позбутися від непотрібного. Щоб про пологи залишилися тільки приємні спогади.