Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Лікар-проктолог, огляд та консультація проктолога

Проктологія – розділ медицини, що спеціалізується на захворюваннях товстого кишечнику, прямої кишки та анального отвору.

Похід до проктолога. Хто такий колопроктолог і що він робить? Хто такий лікар-проктолог (колопроктолог), що лікує цей фахівець і які послуги надає? Колопроктолог – це фахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань прямої кишки.

Відділення проктології спеціалізується на:

Консультація проктолога у відділеннях «ОН Клінік»

Зазвичай перший візит в приватний центр проктології відкладається до останнього. Багатьом просто незручно звертатися до лікаря з такими проблемами. На консультацію проктолога, як правило, збираються прийти, коли захворювання прямої кишки стають очевидними: виникає біль, з’являється кровотеча, відбувається розвиток геморою. Але ж навіть невеликий дискомфорт, частий розлад випорожнень або запор вже є тривожними ознаками.

Практично всі проктологічні захворювання прямої кишки легко лікуються, якщо звернутися до лікаря нашого відділення на ранній стадії:

 •  геморой;
 •  анальні тріщини;
 •  папіломи та кондиломи;
 •  анальні бахромки;
 •  криптит;
 •  поліпи; 
 •  анальні свищі. 

Хороший варіант попередження таких проблем – це регулярні профілактичні огляди і візити до лікаря.

Якщо ж ігнорувати симптоми і відкладати огляд проктолога, тоді в рази збільшується вірогідність розвитку ускладнень або виникнення нових захворювань.

Медичні проктологічні центри «ОН Клінік»: послуги діагностики, лікування у проктолога в Харкові, Одесі, Дніпропетровську та інших містах України.

Що таке радіохвильова терапія та апарат «Сургітрон»?

Наша клініка спеціалізується на малоінвазивній терапії. Ми використовуємо сучасні технології, в тому числі радіохвильовий метод лікування. «Сургітрон» в проктології дозволяє домогтися ефективного результату без операційного втручання. Пучок радіохвиль концентрується тільки на ураженій ділянці, ніяк не зачіпаючи сусідні. При цьому «Сургітрон» абсолютно нешкідливий, тому що радіохвилі знаходяться в абсолютно безпечному для здоров’я діапазоні.

Чим займається жіночий колопроктолог: послуги лікаря для жінок

Колопроктолог – це не тільки чоловічий лікар, хоча деякі думають саме так. Жіночі проблеми в колопроктології такого ж роду, як і чоловічі.

У більшості клінік веде прийом лікар-проктолог жінка, що допомагає виключити певний дискомфорт для представниць прекрасної статі.

У яких випадках необхідна консультація проктолога:

Геморой. Лікар-проктолог геморой діагностує без зусиль та зможе розробити ефективний план терапії. Сучасна проктологія розпоряджається широким арсеналом безопераційних засобів, за допомогою яких можна швидко й успішно вилікувати геморой. Одним з найважливіших складових успішного лікування геморою є своєчасний проктологічний огляд.

Зміни випорожнення. Різні патологічні домішки у випорожненнях (кров, слиз, гній) – це серйозний симптом і привід для візиту до лікаря. Наявність крові у випорожненнях може бути наслідком анальних тріщин, різних пухлин прямої кишки та геморою.

Болі при дефекації. При появі больових симптомів або появі інших дисфункцій (запор, пронос) необхідна консультація, так як вони можуть бути симптомами різних захворювань.

Профілактичний медогляд у проктолога. Показаний всім людям старше 40 років.

Як проходить огляд у проктолога, як проводиться прийом?

Проктологія є однією з тих галузей медицини, яка викликає у пацієнта безпричинну й необґрунтовану боязнь. В результаті уявної незручності й відкладання походу до лікаря-колопроктолога, що займається діагностуванням та лікуванням хвороб прямої кишки. Втрачається дорогоцінний час, за який патологія набуває хронічної стадії та спричиняє пацієнту нестерпний біль і дискомфорт. Давайте поговоримо докладніше, як проводиться проктологічний огляд для чоловіків і жінок, та чи варто боятися відвідин лікаря.

Коли проходить перший прийом у лікаря, зі слів хворого складається історія хвороби. Тільки після докладної бесіди з пацієнтом лікар проводить ретельний огляд.

Як часто потрібно відвідувати колопроктолога? Профілактичне відвідування рекомендується планувати не рідше одного разу на два роки після 40 років. У більш ранньому віці звертатися можна за наявності будь-яких скарг.

Що включає первинний зовнішній огляд у проктолога?

В якій позі пацієнт проходить огляд? На прийомі у проктолога огляд пацієнтів проводиться в положенні лежачи на боці. Бічна поза чоловіків та жінок однакова. Для того щоб процедура була безболісною, лікар використовує спеціальний анестезуючий гель.

Хороший приватний проктолог або приватна проктологічна клініка, як правило, застосовують для проведення огляду відеодіагностику. У приватному медичному центрі проктології «ОН ​​Клінік» для проведення медогляду практикується використання відеоректороманоскопії. Завдяки такому способу огляду відсутні больові ефекти. При цьому хороший лікар-проктолог проведе повний огляд прямої кишки протягом півгодини. Скільки коштує первинний огляд прямої кишки в «ОН Клінік» та як проходить прийом і медогляд у проктолога, Ви зможете дізнатися, звернувшись за консультацією до нашого лікувального центру. Після точного визначення захворювання, Ви можете пройти процедури та лікування у проктолога, який проводив діагностування патології.

Пройти огляд проктолога при геморої в «ОН Клінік» також не складе великих труднощів. Спеціаліст проводить огляд за допомогою малоінвазивних методів, не завдаючи при цьому пацієнту болю. Завдяки малоінвазивним методам лікування при геморою без операції та наркозу цілком реально, а сама терапія проводиться досвідченими та висококваліфікованими лікарями.

При лікуванні геморою малоінвазивними методами, процедури включають в себе:

 • інфрачервону фотокоагуляцію;
 • радіохвильовий метод;
 • латексне лігування;
 • дезартеризація гемороїдальних вузлів.

Щоб дізнатися, як робиться запис на прийом до фахівця та як проводить огляд проктолог, Вам слід звернутися в нашу клініку, і ми відповімо на всі Ваші питання та допоможемо у вирішенні «незручної» проблеми. Скориставшись нашими послугами, Ви можете бути впевнені, що огляд буде строго конфіденційний та анонімний.

Як записатися на прийом?

Якщо Вам необхідна консультація проктолога в Харкові, Одесі, Дніпропетровську та інших містах України, хочете дізнатися як лікар лікує геморой, зв’язатися з нами досить просто – зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Залиште заявку на консультацію у формі «Запис на прийом», яка доступна на кожній сторінці. Що необхідно зробити перед прийомом проктолога, Ви можете прочитати в розділі «Підготовка до візиту до проктолога». Уточнити вартість можна у формі «Уточнити ціну». На консультації наш фахівець проведе на повну діагностику та відповість на всі питання про геморой та інші хвороби.

В «ОН Клінік» діє відділення проктології з доступними цінами, яке займається вирішенням делікатних проблем зі здоров’ям у чоловіків і жінок:

 • в комфортних умовах;
 • без черг;
 • без поспіху;
 • а головне БЕЗ ОПЕРАЦІЇ.

Скористайтеся перевагами сучасних платних клінік з відділеннями колопроктології в Україні. Будьте здорові та бережіть себе!

Послуга доступна у містах: