Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Фізіопроцедури BTL

Найбільш ефективне комплексне лікування. З його допомогою можна нейтралізувати не тільки симптоми захворювання, але і причини, за яких воно виникло. Необхідність комплексного лікувального впливу на організм людини сприяла появі унікальної методики BTL-терапії.

Що таке фізіопроцедури BTL?

BTL-апарати для фізіопроцедур – це прилади, які не мають аналогів, в них можуть бути об'єднані до п'яти різних типів фізичного впливу: лазер, електрофорез, ультразвук, магнітне поле і фонофорез. Фізіопроцедури BTL засновані на застосуванні високоенергетичних вібрацій, які цілеспрямовано впливають на вогнище захворювання і сприяють його нейтралізації. BTL-апарати для фізіопроцедур не травмують шкіру і м'які тканини організму, що теж важливо.

Висока ефективність фізіопроцедур BTL обумовлена їх унікальною властивістю - викликати зміни всередині тканин. Після застосування BTL у пацієнтів покращується кровообіг і прискорюється обмін речовин, що сприяє швидкому одужанню.

Переваги BTL

BTL-апарат для фізіопроцедур – це прилад 21-го століття. Будь-який лікар-фізіотерапевт зможе з легкістю розібратися в їх функціях. Дуже зручно, що в BTL-апаратах є великий обсяг пам'яті, в якій можна зберігати всі дані про процедури, що застосовуються до різних пацієнтів. Це серйозна перевага, адже навіть через роки, при необхідності повторного лікування, лікар зможе дізнатися, який тип процедур використовувався для Вас раніше.

Фізіопроцедури BTL не становлять загрози для здоров'я, у них практично немає протипоказань. Завдяки системі різних потужностей і можливості гнучкого налаштування приладу, фізіопроцедури BTL часто застосовують навіть для дуже ослаблених пацієнтів.

Лікування за допомогою BTL в «ОН Клінік»

У медичному центрі «ОН Клінік» фізіопроцедури BTL застосовуються вже не перший рік. Після їх застосування ми спостерігаємо гарну позитивну динаміку в лікуванні захворювань наших пацієнтів.

Фізіопроцедури BTL проводяться за попереднім записом, тому у нас немає черг. BTL-терапія дає широкі можливості для лікування, оскільки дозволяє налаштувати прилад під кожного пацієнта і зберегти ці налаштування в пам'яті пристрою.

Щоб записатися на фізіопроцедури BTL в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Фізіопроцедури в Одесі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік