Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Фізіопроцедури

Фізіопроцедури широко застосовуються у світовій медичній практиці. Вони відомі за рахунок своєї безпеки та мінімальної кількості протипоказань.

Мабуть, буде складно знайти такий напрямок в медицині, де лікарі під час лікування не вдавалися б до їх допомоги. Фізіотерапія в гінекології, урології, дерматології, неврології та багатьох інших сферах використовується дуже часто.

Ми проводимо:

Фізіопроцедури після операції сприяють швидкому відновленню пацієнта. Вони допомагають повернути тонус нашому тілу і, що найголовніше, до комплексу проведення фізіопроцедур не входить вживання лікарських препаратів, тобто після їх застосування не буде ніяких побічних ефектів і негативних наслідків для організму.

Що таке фізіопроцедури?

Термін «фізіопроцедури» включає в себе широкий комплекс різних лікувальних методик, суть яких полягає у впливі на організм людини таких фізичних факторів, як електромагнітні хвилі, тепло, холод, різні види випромінювань (ультрафіолетове, інфрачервоне і т.п.), ультразвук, магнітне поле. До фізіотерапії також відноситься лікувальний масаж, застосування лікувальних грязей і гірудотерапія.

Позитивний ефект

Фізіопроцедури надають загальнозміцнюючу дію на організм людини. Завдяки активації різних біохімічних процесів, відбувається природне відновлення імунітету, повертається тонус м’язів, знімається запалення та інші побічні ознаки захворювань. Фізіопроцедури в гінекології мають позитивний вплив на організм жінки під час лікування патологій статевих органів та розладів менструального циклу. В урології фізіопроцедури застосовуються для зняття запалень та інших ознак інфекційних захворювань. При лікуванні шкіри, вугрового висипу великою ефективністю володіє методика фототерапії, яка також є одним з видів фізіопроцедур.

Незважаючи на те, що фізіотерапія в гінекології, дерматології та ін. має високу ефективність, її не можна розглядати, як самостійний метод лікування (за винятком початкових стадій розвитку захворювання). Максимальний позитивний ефект фізіопроцедури приносять в комплексі з іншими інструментами медикаментозного впливу.

Фізіопроцедури в «ОН Клінік»

У лікарській практиці медичного центру «ОН Клінік» знайшли широке застосування фізіопроцедури в гінекології, урології, проктології та дерматології. У філіях клініки використовується сучасне обладнання для проведення фізіотерапії, яке дозволяє досягти максимального позитивного ефекту від їх застосування.

Щоб записатися на прийом до лікаря в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на нашому сайті.

Послуга доступна у містах: