Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Прокол вух дітям

Прокол вух дітям - популярна процедура, яка повинна виконуватися з обов'язковим дотриманням таких вимог, як стерильність, безпека та безболісність. У «ОН Клінік Харків Палац Спорту» процедура проводиться лікарем, з використанням пістолета для проколювання вух і стерильних сережок.

Коли краще проколоти дитині вуха?

На питання про те, коли проколоти вуха дитині, однозначної відповіді немає. Деякі батьки вважають, що простіше це зробити у віці до 3 років, поки дівчинка маленька і може швидко забути про болючі відчуття. Але доглядати за вушками в цьому віці складніше, а ризик травматизму ранок вище. У 5-7 років, дитина вже сама здатний потерпіти біль під час проколу і незручності при подальшому загоєнні рани. Але, насправді, проколоти вушка можна в будь-якому віці, остаточне рішення приймають батьки, враховуючи бажання дитини і думку педіатра.

Записуватися на прокол вуха краще восени або навесні, щоб не травмувати ранки шапками і уникнути їх запалення через спеку і пил. Також потрібно врахувати, що процедура не проводиться:

  • якщо дитина не в настрої, перезбуджена або боїться;
  • напередодні щеплень, поїздок або перед початком відвідування басейну/водойми;
  • відразу після перенесених інфекцій (особливо захворювань вуха), травм та ін.

Як правильно проколоти вуха дітям?

Для правильного проколу вух дітям, в медичному центрі застосовується обладнання STUDEX System 75, яка не «прострілює», а розсовує шкіру. В якості перших сережок використовуються стерильні моделі з гіпоалергенного медичного сплаву або титану. Прокол вух займає кілька хвилин.

Після проколу вушок необхідно носити сережки безперервно, до повного загоєння ранок, яке відбувається протягом 1-2 місяців. У цей період важливо уникнути травмування мочок (по можливості, дитина повинна носити одяг, який не потрібно знімати через голову, волосся варто збирати в пучок або косу, щоб вони не заплутувалися в сережках), дотримуватися гігієни вух і обробляти місця проколів антисептиком. Якщо проколи запалилися або довго заживають, виділяється сукровиця або гній, необхідно звернутися до лікаря.

Доступно в медичних центрах:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік