Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Пластика статевих губ

Пластика статевих губ дуже затребувана операція, через свою простоту і безпеку. Сучасні жінки приділяють своїй зовнішності багато уваги, прагнучи виглядати бездоганно не тільки на вулиці, але і наодинці зі своїм обранцем. Пластика статевих губ - це не примха і не останній крик моди. Здебільшого, жінки йдуть на цю операцію через цілком вагомі психологічні або фізіологічні чинники.

Причини, що викликають необхідність проведення операції

Волею природи на жінку покладена благородна місія продовження роду, і всі ми прекрасно знаємо, наскільки це важко дається. Часто, коли дитина народжується дуже великою, або неправильно виходить, можуть траплятися надриви і пошкодження, які деформують статеві губи. Після загоєння, на поверхні губ залишаються некрасиві рубці, їх форма змінюється і стає естетично непривабливою. Пластика статевих губ дозволяє позбутися подібних явищ, не залишивши й сліду від перенесених пологів.

Крім придбаних дефектів, статеві губи можуть бути деформовані від народження, будучи вродженою патологією. Часто через неправильну форму статевих губ (дуже великі або дуже маленькі, з різними наростами і т.п. дефектами) жінка може відчувати серйозний психологічний дискомфорт під час інтимної близькості, що в кінцевому підсумку призводить до розвитку комплексів.

Пластика статевих губ допоможе Вам позбутися своїх страхів і насолодитися усіма принадами щасливого інтимного життя

Категорії операції

Пластика статевих губ буває двох видів: збільшення і зменшення.

Пластика малих губ, спрямована на їх збільшення, проводиться із застосуванням спеціального біополімерного гелю. Ця речовина відмінно взаємодіє з тканинами організму і не викликає жодних побічних реакцій. Візуальне збільшення статевих губ помітно, відразу після проведення операції.

Пластика великих статевих губ, здійснюється за допомогою оперативного втручання, в ході якого видаляються всі надлишки тканин.

Пластика статевих губ в «ОН Клінік»

У медичному центрі «ОН Клінік» проводиться зменшення, збільшення, післяпологова і посттравматична корекція статевих губ. Дана операція не має протипоказань, за винятком явних розладів і протікання запальних і інших серйозних захворювань. Перед початком операції проводиться доскональне обстеження, після якого стануть відомі всі можливі протипоказання для кожного індивідуального випадку.

Пластика статевих губ в «ОН Клінік», як правило, проводиться за тиждень до початку менструального циклу, тому що це найбільш сприятливий період для проведення подібних операцій.

Інтимна пластика статевих губ - це нескладна операція, яка абсолютно безпечна для здоров'я, але дає можливість жінці відчути впевненість в собі і позбутися від безлічі комплексів.

Щоб записатися на консультацію лікаря-гінеколога в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік