Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Пластика піхви (перінеопластіка)

Інтимна пластична хірургія займає окрему нішу в сфері подібних медичних послуг, адже найчастіше необхідність в проведенні такої операції обумовлена ​​гострою фізіологічною потребою. Часто під час важких пологів жінка «набуває» розривів, і як наслідок, рубців. Крім цього, навіть коли розриви гояться, вхід у піхву стає більш широким або більш вузьким, ніж був раніше. Результат може бути дуже неприємним - жінка може повністю втратити здатність отримувати задоволення від статевого акту. Таким чином, по закінченню часу у подружжя будуть виникати великі проблеми в сексуальному житті.

Що таке пластика піхви і для чого вона потрібна?

Пластика піхви або, як ще називають цю операцію, - перінеопластіка, відноситься до категорії функціонально-естетичної пластичної хірургії. Вона допомагає не тільки покращувати зовнішню форму статевих органів, роблячи її близькою до Вашого ідеалу, але і відновити їх функції після механічного пошкодження, великої післяпологовий травми або вродженої патології.

Пластика піхви часто необхідна жінкам після 50 років, коли знижується еластичність тканин, що з'єднують піхву і промежину. Через зниження еластичності сполучних тканин збільшується ймовірність виникнення запалень піхви і сечоводу, а також незадоволеності при статевому акті. Тому пластика промежини і піхви в подібній ситуації потрібна не тільки для додання гарної естетичної форми статевих органів, а й для поліпшення якості сексуального життя і здоров'я пацієнта.

Які існують види пластики піхви

Перінеопластіка - це загальний термін, який має на увазі під собою цілий комплекс різних категорій хірургічного впливу на стінки піхви і промежини, а саме: корекція звуження піхви або ушивання занадто широкого входу в піхву, легка корекція (видалення рубців і невеликих наростів), пластика промежини після пологів.

У даній операції практично немає протипоказань. В її проведенні може бути відмовлено тільки через наявність у пацієнта запального або венеричного захворювання.

Пластика піхви в «ОН Клінік»

У медичному центрі «ОН Клінік» надається широкий спектр медичних послуг, пов'язаних з інтимною пластичною хірургією. Збільшення або звуження піхви проводиться після досконального обстеження пацієнта і консультації лікаря-гінеколога.

Використання сучасних засобів анестезії дозволяє не відчувати хворобливий дискомфорт під час операції. Процедура зняття швів тепер теж залишилася в минулому: в «ОН Клінік» для пластики піхви ми застосовуємо саморозсмоктуючі шви, які зникнуть через деякий час.

Пластика піхви в медичному центрі «ОН Клінік» проводиться при дотриманні суворої конфіденційності і абсолютно безпечна для Вашого здоров'я.

Щоб записатися на прийом лікаря-гінеколога в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік