Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Точка G

Про точку G на сьогоднішній день сказано і написано так багато, що часом вже складно відрізнити правду від вигадки. Є навіть люди, які ставлять під сумнів саме існування цієї точки. Але це не так. Точка G існує і це факт, підтверджений науковими дослідженнями ще в середині минулого століття.

Але навіть, незважаючи на підтвердження її існування, мільйони жінок у всьому світі все так же задаються питанням, як посилити оргазм?

Що таке точка G?

Ввівши подібний запит в пошуковій системі, ви отримаєте масу всіляких відповідей, припущень і багатосторінкових форумних обговорень. Можна довго ходити навкруги, але в кінцевому підсумку все сходяться на тому, що точка G - це ерогенна зона, яка розташовується на відстані 3-6 сантиметрів від входу в піхву (на його передній стінці). Вона володіє зернистою структурою, яка чітко відчувається під час дотику. Продовження оргазму у жінок залежить від розміру цієї зони, будови піхви і обраної сексуальної пози

Для чого потрібно збільшення точки G?

Не секрет, що жінкам набагато складніше досягти оргазму, ніж чоловікам. Як правило, під час статевої близькості досягається кліторальний оргазм, оскільки анатомічна будова жіночих статевих органів влаштована таким чином, що клітор легше піддається впливу під час інтимної близькості. Але саме вагінальний оргазм вважається найбільш яскраво вираженим і тривалим. Багато жінок можуть за все своє життя жодного разу не випробувати вагінального оргазму, тому що його найскладніше досягти. І це не завжди тому, що у них були погані партнери. Слабкий вагінальний оргазм або його відсутність може бути обумовлено малими розмірами точки G або особливостями фізіології жінки і її партнера.

Саме цю проблему вирішує збільшення точки G. У ході процедури лікарем-гінекологом проводиться ряд маніпуляцій, які сприяють збільшенню розмірів і чутливості точки G.

Збільшення точки G в «ОН Клінік»

Якщо ви ставите питанням «як посилити оргазм?», Ми вам допоможемо! Збільшення точки G - це дуже простий, а, головне, абсолютно безболісний і безпечний спосіб підвищити гостроту відчуттів під час інтимної близькості.

Під час проведення процедури лікар-гінеколог вводить в зону точки G (за допомогою ін'єкції) власний жир пацієнтки, або спеціальний препарат, який містить гіалуронову кислоту. Варто відзначити простоту цієї процедури, тому що вона триває не більше півгодини, а по її закінченні немає реабілітаційного періоду, тобто ви відразу зможете повернутися до нормального життя.

Збільшення точки G в «ОН Клінік» володіє дуже високою ефективністю. У нашій медичній практиці були випадки, коли до нас приходили зневірені пацієнтки, які вважають, що вони не здатні досягти оргазму, але після збільшення точки G їхнє життя змінювалася в корені.

Інтимні стосунки з партнером - це найважливіша складова нашого життя і дуже важливо, щоб обидва партнери отримували задоволення від сексуальної близькості. З нашою допомогою Вас перестане мучити питання «як посилити оргазм», тому що будете його відчувати. Збільшення точки G в «ОН Клінік» - це природна і безпечна процедура, яка не зашкодить вашому здоров'ю. Щоб записатися на прийом до лікаря-гінеколога, вам достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік