Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Дефлорація

В інтимній пластичної хірургії є операція повністю протилежна відновлення незайманості. Дефлорація не так затребувана, як гіменопластіка, але необхідність її проведення обумовлена ​​реальними фізіологічними і психологічними факторами, які заважають веденню повноцінного інтимного життя.

Що таке дефлорація

Дефлорація - це невелика операція, в ході якої дівчина позбавляється цноти хірургічним шляхом.

Для чого потрібна хірургічна дефлорація?

Для багатьох молодих дівчат втрата цноти часто видається чимось страшним і дуже болючим, що насправді не завжди правда, тому що у багатьох дівчат при першому статевому контакті навіть не виділяється кров. Але психологічний страх перед чимось незвіданим може засісти дуже глибоко і стати причиною безлічі комплексів вже в дорослому житті, коли з-за страху відчути біль при статевому акті дівчина не бажає вступати в інтимну близькість з партнером. Це одна з найпоширеніших причин, через яку проводиться хірургічна дефлорація. Однак ця необхідність може бути викликана також і фізіологічними факторами. Занадто щільна стінка дівочої пліви може викликати сильні болі при першому статевому акті, і в разі розриву привести до рясного кровотечі, яке становить загрозу для здоров'я. Дефлорація пліви показана також і в тому випадку, коли пліва має підвищену еластичність, яка перешкоджає природній дефлорації.

Якщо після декількох спроб природною дефлорації Ви відчуваєте гострий біль, а самі спроби завершуються невдачею, не втрачайте часу, зверніться за допомогою до кваліфікованого лікаря-гінеколога, тому що є ймовірність присутності якоїсь аномалії в будові статевих органів. В такому випадку хірургічна дефлорація проводиться за медичного приписом.

Дефлорація дівочої пліви в «ОН Клінік»

Хірургічна дефлорація в медичному центрі «ОН Клінік» проводиться кваліфікованими фахівцями і абсолютно безпечна для Вашого здоров'я. Ви не відчуєте болю або дискомфорту. Завдяки використанню сучасного обладнання, дефлорація в «ОН Клінік» не призводить до кровотечі. Перед операцією Ви пройдете повний комплекс медичного обстеження і отримаєте вичерпну консультацію лікаря-гінеколога стосовно Вашого питання.

Ми працюємо в умовах дотримання найсуворішої конфіденційності. «ОН Клінік» - це медичний центр зі світовим ім'ям і відмінною репутацією. Щоб записатися на прийом до лікаря-гінеколога в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Інтимна пластика в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік