Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Інтимна пластика

Людині властиво прагнення до досконалості в усьому: в науці, техніці, мистецтві і, звичайно ж, в своїй зовнішності. У кожного з нас є свій ідеал краси, до якого ми прагнемо, але якого далеко не завжди виходить досягти. І тоді нам на допомогу приходить сучасна пластична хірургія.

Якщо ще 10-15 років тому пластичні операції зводилися до збільшення грудей і підтяжки обличчя, то сьогодні великою популярністю користується така послуга як інтимна пластика.

Ми спеціалізуємося на:

Для чого потрібна інтимна хірургія?

Більшість клієнтів пластичного хірурга – це жінки. Але якщо збільшення грудей або губ можна віднести більше до модних тенденцій, то необхідність у проведенні інтимної пластики може бути викликана дуже вагомими причинами.

Після пологів у жінок часто бувають розриви і травми, які залишають негарні рубці і можуть деформувати статеві губи, роблячи їх естетично непривабливими. Крім цього інтимна пластика допомагає вирішити проблему яскраво вираженою пігментації, а також вроджених і набутих дефектів.

До речі, не тільки жінки звертаються за допомогою до пластичного хірурга, чоловіча інтимна пластика теж широко поширена і дозволяє вирішити проблеми як функціонального, так і косметичного характеру.

Інтимна хірургія дає впевненість в собі та дозволяє забути про комплекси, викликані дефектами статевих органів. Вам більше не доведеться уникати статевих контактів зі своїм партнером, Ваше життя стане ще більш цікавим і насиченим.

Відділення інтимної хірургії в «ОН Клінік»

Статева пластика в медичному центрі «ОН Клінік» проводиться кваліфікованими хірургами-гінекологами, які мають великий практичний досвід в даному напрямку медицини. Перед операцією всі пацієнти клініки проходять огляд у лікаря і здають необхідні аналізи. Це необхідний застережний захід, який дозволяє виключити виникнення ускладнень і на ранньому етапі виявити будь-які протипоказання.

Інтимна пластика в медичному центрі «ОН Клінік» не викличе у Вас фінансових ускладнень – ми зробили все можливе, щоб ця послуга була максимально доступною для більшості людей. Однак варто зазначити, що помірна вартість абсолютно не позначилася на якості самої послуги.

Інтимна пластика в медичному центрі «ОН Клінік» абсолютно безпечна для Вашого здоров’я – в цьому вже встигли переконатися сотні наших пацієнтів. З нашою допомогою Ви зможете раз і назавжди забути про будь-які дефекти статевих органів і насолодитися усіма принадами щасливого інтимного життя. Все, що Вам потрібно, – це подзвонити за номером телефону, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Послуга доступна у містах: