Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Менструальні дисфункції

Менструальна дисфункція або порушення менструального циклу дуже часто зустрічається в сучасній гінекології. Важливо, щоб Ви розуміли, наскільки небезпечним може бути самолікування цих порушень, адже причина їх криється в гормональному дисбалансі та захворюваннях яєчників.

Що таке менструальна дисфункція

Дисфункція менструального циклу – це загальний термін, який характеризує порушення в періодичності появи менструальних виділень, що виявляється на тлі гормональних розладів та захворювань яєчників.

Ознаки порушення менструального циклу

Дисфункція менструального циклу проявляється у вигляді затримки або скорочення інтервалу між менструаціями. Затримкою можна вважати різницю між циклами більш ніж в 35 днів, зазвичай після такої затримки починаються рясні кровотечі, які тривають 7 днів. Також, якщо Ваш менструальний цикл став нерегулярним, і тимчасові проміжки між циклами скоротилися до 20–21 дня, слід терміново звернутися до лікаря! Подібний тип порушення називається дисфункційна маткова кровотеча або ДМК.

Чинники, що викликають менструальную дисфункцію

Дисфункція менструального циклу може бути викликана цілим рядом причин. До найпоширеніших з них можна віднести наступні: внутрішні дефекти яєчників, захворювання щитовидної залози, запальні процеси, що протікають у внутрішніх статевих органах, а також різка зміна клімату.

Менструальна дисфункція може бути наслідком допущеної гінекологом помилки, при розміщенні внутрішньоматкової спіралі.

Проходження процедури аборту, прийом гормональних препаратів і протизаплідних, також можуть стати причиною виникнення дисфункції менструального циклу.

Чим небезпечна дисфункція менструального циклу

До даного розладу слід поставитися з усією часткою відповідальності, тому що менструальна дисфункція може бути симптомом небезпечного інфекційного захворювання, що розвивається, і навіть позаматкової вагітності. При перших ознаках порушення циклу необхідно звернутися за консультацією до лікаря–гінеколога.

Лікування менструальних дисфункцій в «ОН Клінік»

За десятиліття лікарської практики в медичному центрі «ОН Клінік» розробили ефективний комплекс медикаментозних засобів, які допомагають в лікуванні дисфункції менструального циклу. У цей комплекс входять сучасні гормональні препарати і фізіопроцедури. Перед початком лікування всі пацієнти «ОН Клінік» проходять комплексне обстеження, що дозволяє виявити причини виникнення розладу і підібрати найбільш ефективний метод лікування.

Щоб записатися на прийом до лікаря–гінеколога в «ОН Клінік», зателефонуйте за цілодобовим багатоканальним телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповніть просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Гінекологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік