Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Запальні захворювання в гінекології

Запалення жіночих статевих органів – поширене захворювання в медичній практиці. Воно являє серйозну загрозу для здоров’я жінки і ставить під питання можливість майбутнього материнства.

Запалення зовнішніх жіночих органів і слизових оболонок у жінок мають інфекційну природу. Таким чином, організм реагує на проникнення патогенних мікроорганізмів та пошкодження клітин. До найпоширеніших запальних захворювань відносять:

 • вульвіт;
 • кольпіт;
 • цервіцит;
 • аднексит;
 • сальпінгіт;
 • оофорит;
 • ендометрит.

Запальні захворювання жіночих статевих органів викликаються інфекцією. Однак це не означає, що вона може проникнути в організм тільки ззовні. У нашому організмі «проживають» різні умовно патогенні мікроорганізми:

 • стафілококи;
 • стрептококи;
 • кишкові палички;
 • грибкові організми;
 • мікоплазматичні бактерії;
 • гарднерели та ін.

Їх можна виявити на слизових оболонках жіночих і чоловічих статевих органів. Тому спровокувати хворобу може навіть банальне зниження імунітету, після якого такі мікроорганізми виходять зі «сплячки» і починають паразитувати.

Специфічні запальні захворювання в гінекології – теж не рідкість. У жінок вони можуть бути викликані алергічною реакцією організму на неякісні засоби інтимної гігієни або на деякі компоненти, що входять до складу сперми партнера.

Активне запалення жіночих органів і симптоми їх прояву викликають:

 • безладні статеві зв’язки;
 • статеві інфекції;
 • аборт;
 • сильне переохолодження;
 • прийом підозрілих медикаментів без контролю лікаря;
 • механічні пошкодження епітелію і т.п.

Лікування – все про нелегку боротьбу

Лікування гінекологічних запалень жіночих органів – процес нелегкий, але ефективний. Якщо жінка не почне лікування або спустить його «на гальмах» в недалекому майбутньому вона зіткнеться із серйозними ускладненнями, зокрема, з безпліддям.

Також наслідки інфекційного запального захворювання можуть призвести до порушення менструальної функції, зміни анатомії матки і придатків, безпліддя і навіть позаматкової вагітності. Якщо є хоча б найменший натяк на те, що Ваші статеві органи уразили запальні захворювання, лікування повинно бути надано негайно. Пам’ятайте, ризик виникнення небезпечних ускладнень катастрофічно великий.

Як лікувати запалення жіночих статевих органів і слизових?

Медичний персонал гінекологічного відділення «ОН Клінік» має великий досвід в лікуванні запальних захворювань статевих органів у жінок. Ми віддаємо прерогативу щадному лікуванню, тому що іноді наслідки лікування запалень із застосуванням агресивних антибіотиків призводять до не менш небезпечних проблем зі здоров’ям. Запалення зовнішніх жіночих органів, лікування яких обов’язкове – серйозна небезпека для всього організму!

У медичному центрі «ОН Клінік» жінка отримає медикаментозне лікування запалень в гінекології із застосуванням фізіопроцедур (лазеротерапія, ультразвук, магнітотерапія), а також повний комплекс необхідних заходів по відновленню флори піхви після лікування. У нас – ефективне лікування запального процесу у жінок незалежно від стадії захворювання!

Симптоми – дізнаємося за ходою

Запальні захворювання статевих органів у жінок супроводжуються підвищенням температури, появою відчуття ознобу і легкого загального нездужання. Ознаки та симптоми запалення жіночих органів можна легко виявити методом діагностики і обстеження пацієнтки. Вони суттєво змінюють клінічний аналіз крові та біохімічні показники.

Також гінекологічні жіночі запальні захворювання супроводжуються неприємними больовими відчуттями внизу живота. Це завдає жінці серйозного дискомфорту незалежно від ступеня запального процесу та виду захворювання. Більш того, при запущених формах можуть проявлятися специфічні виділення. Такі виділення при запаленні геніталій у жінок мають стійкий неприємний запах і нехарактерний колір.

Запальні процеси в гінекології у жінок можуть протікати в гострій та хронічній формі, що залежить від характеру і виду захворювання. Якщо хвороба протікає як хронічний процес, його ознаки не так яскраво виражені. Їх можна легко виявити за допомогою змін, що відбулися в інших системах організму і органах шляхом медичних досліджень.

З нашою допомогою жінка зможе позбутися від проблеми швидко і безболісно. Лікування в «ОН Клінік» не зашкодить Вашому здоров’ю і не відіб’ється на майбутніх нащадках. Записатися на прийом до лікаря–гінеколога в «ОН Клінік» просто – зателефонуйте або заповніть форму запису на прийом на сайті. Ми чекаємо вас вже сьогодні!

Доступно в медичних центрах:

Гінекологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік