Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Патології шийки матки

На жаль, мільйони жінок по всьому світу не з чуток знають, що таке патологія шийки матки. Дисплазія, гіперплазія і лейкоплакія шийки матки зустрічаються мало не у половини жінок, які звертаються за допомогою до лікаря-гінеколога. Патологія шийки матки небезпечна в першу чергу тим, що на її тлі може розвинутися ракова пухлина, тому варто поставитися до профілактики та лікування даних захворювань з усією серйозністю і відповідальністю.

Що таке патологія шийки матки

Патологія шийки матки (рос. – патологія шейки матки) на сьогодні є досить частим явищем і виявляється на плановому гінекологічному обстеженні у кожної 3-4 жінки репродуктивного віку. Це загальний термін, що описує ряд захворювань, при яких відбувається стрімке розростання поверхневого епітелію.

Виділяють наступні хвороби шийки матки у жінок:

  • запальні процеси різного ступеня складності жіночої статевої системи;
  • фонові захворювання шийки матки (серед яких: лейкоплакія, ерозія, псевдоерозія, ектопія шийки матки, кондилома, поліпи);
  • дисплазія шийки матки або захворювання передракового типу.

Запальні та фонові хвороби шийки матки іноді можуть стати причиною виникнення злоякісної пухлини, тоді як дисплазія практично завжди є попередницею онкологічної форми хвороби. Незворотна патологія в шийці матки є небезпечною як для репродуктивної функції жіночого організму (безпліддя), так і для функціонування або роботи організму в цілому. Своєчасне лікування патології шийки матки в «ОН Клінік» дозволить уникнути подальшого розвитку захворювання і незворотних наслідків в жіночій статевій системі.

Якісне лікування можливе тільки після виявлення причини і типу захворювання, саме тому лікування має призначатися лікарем тільки після повного обстеження організму пацієнтки.

Медичний центр «ОН Клінік» пропонує безопераційне та ефективне радіохвильове лікування шийки матки і захворювань всієї статевої системи.

Причини виникнення захворювання

Патології шийки матки – це найпоширеніші захворювання внутрішніх статевих органів у жінок. Така тенденція обумовлюється різними факторами, і неправильно було б розглядати їх окремо один від одного. Так, наприклад, головний збудник такого захворювання, як лейкоплакія шийки матки – це вірус папіломи людини і звичайний герпес. Ці віруси передаються при близькому контакті з носієм або під час інтимної близькості, тому можна сміливо сказати, що безладні статеві зв’язки з різними партнерами можуть бути причиною виникнення патологій шийки матки. Однак обидві ці інфекції можуть тривалий час перебувати в «сплячому» стані, і проявитися лише в період ослаблення імунітету. У той час як ослаблення імунітету може бути викликано не тільки хворобою, але й нездоровим способом життя (шкідлива їжа, алкоголь, куріння).

Причиною виникнення різних патологій шийки матки може бути:

  • порушення гормональних функцій яєчників;
  • складний родовий процес;
  • штучне переривання вагітності;
  • поширені інфекційні хвороби;
  • порушення в імунній системі організму;
  • інші порушення на генетичному рівні.

Симптоми захворювання

Самостійно діагностувати патологію шийки матки неможливо. Це може зробити тільки кваліфікований фахівець під час медичного огляду та УЗД, тому що у даного захворювання відсутні яскраво виражені симптоми. Дисплазія шийки матки, також як гіперплазія і лейкоплакія, дає про себе знати тільки через роки, коли патологія стає дуже запущеною. Причому навіть у цьому випадку не факт, що Ви будете відчувати якийсь дискомфорт. Як правило, жінка в такій ситуації відчуває легкий біль внизу живота під час менструального циклу, і само собою не надає їм особливого значення.

Головний спосіб запобігти розвитку патологій шийки матки – це регулярний профілактичний огляд у лікаря-гінеколога. Ви повинні проходити його мінімум раз на півроку, тільки так ви зможете захистити себе від цього небезпечного захворювання.

Лікування патологій шийки матки в «ОН Клінік»

Однією з головних особливостей лікування в нашому медичному центрі є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Під час первинного огляду лікар-гінеколог ознайомиться з історією Вашої хвороби і можливими протипоказаннями. Це дозволяє розробити найбільш ефективний комплекс лікування, що сприяє швидшому одужанню.

Для лікування патологій шийки матки в медичному центрі «ОН Клінік» використовується сучасна методика – радіохвильова хірургія шийки матки за допомогою апарату «Сургітрон» – так звана радіохірургія без рубців. За допомогою радіохвиль, в ході однієї нетривалої процедури, утворення буде повністю видалене з поверхневого епітелію шийки матки. Головна перевага цієї методики полягає в її безпеці для здоров’я і повної атравматичності. Після застосування радіохвильової терапії «Сургітрон» на поверхні шийки матки не залишиться рубців. Це дозволяє сміливо використовувати радіохірургічне лікування патологій ендометрію навіть для жінок, що не народжували, тому що радіохвильова деструкція стосується тільки ураженої ділянки. Здорові ж тканини радіохвильова ексцизія ніяк не зачіпає.

Щоб записатися на прийом до лікаря-гінеколога в «ОН Клінік», потрібно зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Гінекологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік