Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Аборт на ранніх термінах: лише під наглядом лікаря!

Аборт на ранніх термінах вагітності – найбезпечніший. Він зводить до мінімуму можливі ускладнення та наслідки. Тому зволікати з рішенням не варто, інакше це загрожує серйозними наслідками.

Основні види абортів на ранніх термінах до 5 тижнів являють собою тільки медичне переривання вагітності. Воно включає хірургічний, медикаментозний і вакуумний способи переривання вагітності, які проводять під наглядом кваліфікованих фахівців. Найоптимальніший з них – медикаментозний або фармакологічний аборт.

Його відносять до щадного методу переривання вагітності. Однак це не значить, що процедуру можна провести самому. Багато хто запитує, як перервати вагітність на ранніх термінах самостійно. Вивчити інструкцію спеціального препарату, купленого в аптеці, замало! Це може викликати купу ускладнень, які без сумнівів приведуть пацієнтку на хірургічний стіл. Фармаборт – серйозна процедура. Її потрібно проводити тільки після повного обстеження та під ретельним наглядом гінеколога.

Практично кожну жінку цікавить:

1. До кількох тижнів роблять аборт, коли можна, а коли ні? Ранні терміни для переривання – до 5 тижнів вакуумним і таблетованим способом, пізніше до 12 – тільки хірургічним втручанням.

2. На яких термінах роблять аборт безпечно? Звичайно, на терміні до 5 тижнів. У цей період плід тільки починає формуватися, що полегшує проведення процедури.

3. У який термін роблять аборт? Це залежить від того, як перервати вагітність, який метод обрати. Наприклад, фармаборт можна провести навіть у день звернення за відсутності протипоказань.

Увага! Самостійне проведення процедур небезпечне для здоров'я та життя жінки. В «ОН Клінік» ви зможете одержати професійну допомогу з переривання вагітності без наслідків та ускладнень.

Терміни аборту – до 5-7 тижнів

Ми вже з'ясували, коли можна робити переривання – безпечний термін для аборту до 7 тижнів. При цьому аборт на 2 тижні або аборт на 3 тижні пройде набагато легше, ніж переривання на 4 і 5 тижні. Однак така «легкість» можлива тільки під наглядом гінеколога. Самостійне переривання будь-яким фармпрепаратом – може довести до біди.

Проводити медикаментозний аборт можна лише на стадії до 49 дня від першого дня останньої менструації і тільки якщо вагітність маткова. Жінка не завжди може точно й правильно порахувати термін вагітності, особливо якщо цикл нерегулярний. Без обстеження не можна визначити – чи маткова це вагітність. Тут дуже важливо не нашкодити. Тому, щойно Ви дізналися про вагітність, але через різні причини не можете залишити малюка, телефонуйте в «ОН Клінік» і запишіться на прийом до гінеколога. Ми максимально швидко проведемо обстеження, а за відсутності протипоказань цього ж дня можна прийняти першу частину препарату.

До речі, одним із найсерйозніших ускладнень при самостійному прийманні препаратів є неповний аборт. Він виникає тоді, коли не відбувається повне відторгнення плодового яйця й вагітність розвивається далі. Якщо це відбулося без контролю лікаря – уникнути хірургічного аборту неможливо.

Більше того, при неправильному виборі контрацептивного засобу в пацієнтки може відбутися гормональний збій. Це призведе до маткової кровотечі. Успішний фармаборт – аборт, під час якого виділяється невелика кількість крові. У випадку, якщо протягом декількох днів кровотеча рясна та не припиняється – терміново необхідне втручання лікаря. І тут зовсім не важливо, на якій стадії проходить аборт: чи то аборт на 5 тижні, чи то на 4.

Самостійний або медичний аборт: ціна здоров'я

Аборт на ранній стадії таблетками при самостійному або медичному втручанні – стрес для організму. Різниця – лише в якості та наслідках. Ціна аборту на ранніх термінах у медичному центрі залежить від препарату та супутніх послуг. Звичайно, вона буде вища, ніж самостійне придбання препарату. Але: наслідки самостійного аборту можуть призвести до непоправних результатів, де не допоможуть навіть гроші.

Наприклад, не всім пацієнткам підходить один і той же контрацептивний препарат – у деяких жінок виникає алергічна реакція. Визначити, який препарат підходить або не підходить конкретно, вам зможе лише гінеколог після повноцінного обстеження.

Також вартість аборту на ранньому терміні може залежати й від стану здоров'я жінки. Наявність запальних або інфекційних захворювань може погіршити ситуацію або не дозволить провести аборт таблеткою через можливі ускладнення, яких уникнути буде неможливо. Однак це зможе визначити тільки лікар.

Найчастіше в жінок, які вирішили самостійно провести аборт таблетками, значно погіршується самопочуття – виникають сильні болі внизу живота, підвищується артеріальний тиск, з'являється головний біль, іноді буває блювота.

Не ризикуйте своїм здоров'ям! Найбезпечніший термін переривання вагітності таблетковим способом – до 5 тижнів. В «ОН Клінік» лікар допоможе, підбере найбезпечніший препарат, щоб уникнути наслідків. Запис на прийом до гінеколога – цілодобовий. Ми допоможемо в будь-якій ситуації, делікатно вирішуючи ваші жіночі проблеми!

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік