Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Планування вагітності

Кожна жінка розуміє, що вагітність - це серйозне випробування для її організму. Планування вагітності перед зачаттям дозволяє створити найсприятливіші умови для виношування дитини та наступних пологів, знизити ризик розвитку інфекційних захворювань, і тим самим убезпечити Ваше здоров'я і здоров'я Вашої майбутньої дитини.

Для чого потрібно планування вагітності

Навіть якщо Ви ведете здоровий спосіб життя, правильно харчуєтеся і добре висипаєтеся, ризик зіткнутися з небезпечними патологіями і прихованими інфекціями в період зачаття і виношування дитини - дуже великий. Велика частина найнебезпечніших гінекологічних захворювань протікає безсимптомно, тому Ви можете навіть не знати про їх присутність. Приховані вірусні інфекції можуть вплинути на плід, зокрема на здоров'я (дитина може народитися слабкою) і розумові здібності малюка. Здаючи аналізи при плануванні вагітності, Ви зможете бути впевнені в тому, що Вашій дитині нічого не загрожує.

Планування вагітності для чоловіків

Можливо, Ви будете здивовані, але планування вагітності для чоловіків також є необхідною умовою для зачаття здорового потомства. Для чоловіків, також як і для жінок, існують більш сприятливі періоди для зачаття. Тільки кваліфікований фахівець може визначити, з огляду на безліч факторів, чи варто в даний період проводити зачаття, а також встановити можливу ступінь ризику.

Планування вагітності: позитивні сторони

Найкраще, коли обидва майбутні батьки, перед тим як зачати дитину, звернуться за консультацією до медичного закладу і пройдуть повний комплекс усіх необхідних обстежень. Багато хто нехтують цим запобіжним засобом, через що потім дуже шкодують.

Планування вагітності не забирає багато вільного часу, але позитивний ефект від даної процедури складно переоцінити. Ми з Вами живемо в століття прогресу і високих технологій, так чому ж не скористатися цими благами? Завдяки сучасним досягненням в медицині, лікарі можуть визначити всі можливі ризики і негативні наслідки для вагітності. Це дає можливість розробити ефективний комплекс заходів щодо їх подолання.

Планування вагітності в «ОН Клінік»

У медичному центрі «ОН Клінік» доступні широкі можливості сучасної діагностики. За короткий проміжок часу Ви зможете отримати вичерпну інформацію по аналізах і пройденому обстеженню, і дізнатися про всі можливі ризики майбутньої вагітності.

З Вами будуть працювати кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід лікарської практики в своєму напрямку.

Планування вагітності в «ОН Клінік» - це запорука безпечних пологів і здоров'я Вашого потомства.

Щоб записатися на консультацію з планування вагітності в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Youtube ON Clinic

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік