Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Дисфункція яєчників

Незважаючи на те, що дисфункції яєчників часто протікають тільки з порушенням роботи і тривалості менструального циклу і можуть навіть не турбувати жінку, позбавлятися від захворювань, які викликають ці розлади, потрібно якомога швидше. Патологія яєчників може стати причиною серйозних ускладнень і проблем зі здоров'ям у майбутньому.

Що таке дисфункція яєчників

Сам по собі термін «дисфункція яєчників» не описує якесь конкретне захворювання. Це загальне поняття порушень роботи гормональної функції, причиною яких є ендокринні порушення і захворювання статевої системи жінки.

Причини дисфункції яєчників:

  • ендокринні захворювання щитовидної залози;
  • наднирників;
  • гіпофіза;
  • гіпоталамуса;
  • ЗПСШ;
  • кіста.

Окремо виділяють ановуляторну дисфункцію, яка пов'язана з відсутністю овуляції, і клімактеричну, що пов'язана з клімактеричним синдромом.

Лікування координується лікарем в залежності від того, що стало причиною розвитку того чи іншого розладу.

Ознаки та симптоми дисфункції яєчників у жінок

Найпоширенішим симптомом дисфункції яєчників є затримка менструального циклу (більше 35-ти днів) або його різке скорочення (менше 21-го дня). Рясні кровотечі, які тривають більше семи днів, також служать тривожною ознакою. Можливо, у Вас почалося запалення. Лікування в такому випадку має бути розпочато негайно.

Чим небезпечна дисфункція яєчників - що буде якщо не лікувати?

Головний фактор у успішності лікування будь-якого захворювання - це час. Лікування яєчників має бути надано кваліфікованим фахівцем в найкоротші терміни. Тільки так Ви зможете вберегти себе від небезпечних ускладнень.

Запущена дисфункція яєчників вкрай небезпечна, тому що може викликати безпліддя, порушення в ендокринній системі організму і онкологічні захворювання внутрішніх статевих органів.

Профілактика захворювань яєчників

Найбільш ефективним профілактичним засобом проти захворювань яєчників є регулярний огляд у лікаря гінеколога.

Багато небезпечних гінекологічних захворювань протікають безсимптомно і не мають виражених ознак. Часом навіть досвідчений фахівець може діагностувати ту чи іншу хворобу, лише за допомогою спеціального обладнання. Найкраще, якщо Ви мінімум два рази на рік будете записуватися на прийом до лікаря-гінеколога і проходити регулярний огляд. Тільки так Ви зможете бути впевнені в тому, що Ваш організм не схильний до дії прихованих інфекцій і небезпечних захворювань.

Лікування дисфункції яєчників в «ОН Клінік»

Захворювання небезпечне насамперед тим, що його можуть викликати найрізноманітніші чинники, тому лікування яєчників в медичному центрі «ОН Клінік» починається тільки після комплексного медичного обстеження пацієнта. Вже на первинному огляді Ви отримаєте вичерпну консультацію під час бесіди з лікарем-гінекологом, пройдете процедуру УЗД органів малого таза, вагінальний огляд, кольпоскопію, обстеження молочних залоз і експрес-діагностику дисбактеріозу піхви.

Лікування дисфункції яєчників в «ОН Клінік» проводиться із застосуванням сучасних лікарських препаратів, як ановуляторної або клімактеричної, так і гормональної. Застосовувані нашими фахівцями методики лікування мають високу ефективність і абсолютно безпечні для Вашого здоров'я.

Щоб записатися на прийом до лікаря-гінеколога в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Гінекологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Гінекологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік