Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Консультація гінеколога

Жіноча консультація гінеколога та УЗД викликає у жінки страх і неприязнь до майбутніх процедур. І це не дивно: похід до гінеколога не найприємніша процедура. Однак перевірка у гінеколога - необхідність для кожної представниці прекрасної статі.

Прийом у лікаря-гінеколога допоможе виявити запальні або інфекційні захворювання статевих органів, а також порушення і відхилення в роботі статевої системи. Гінекологічний огляд - шанс вести здорове статеве життя і стати матір'ю в майбутньому.

Багато лікарів для подолання жіночого страху перед прийомом радять:

  • прийняти душ і надіти чисту свіжу білизну, щоб відчувати себе впевнено і комфортно;
  • уникнути спринцювання, щоб лікар-гінеколог зміг визначити стан піхви;
  • не використовувати парфуми або інші інтимні дезодоранти;
  • виключити статевий контакт приблизно за добу до візиту;
  • розслабити м'язи живота під час огляду, щоб зменшити больовий синдром.

Важливий аспект займає самопсіхологічна підготовка. Найбільше вона стосується сором'язливих молодих дівчат. Фахівці заявляють - не потрібно соромитися інтимних питань! Для постановки точного діагнозу і ведення здорового статевого життя дівчина повинна чесно відповісти на всі питання і отримати відповіді на ті, які її цікавлять. Це допоможе уникнути багатьох жіночих проблем.

У медичному центрі «ОН Клінік» жінка в будь-який час може записатися на прийом до гінеколога. Досвідчені фахівці делікатно підійдуть до вирішення вашої проблеми. Ціна прийому гінеколога залежить від наданих послуг, про які можна дізнатися за контактним телефоном. Наші фахівці гарантують безболісний і легкий огляд з точною постановкою діагнозу!

Жіноча консультація гінеколога: як записатися і скільки коштує?

Жіноча консультація лікаря-гінеколога повинна проходити не рідше ніж раз на півріччя. Це дозволяє своєчасно виявити можливе запалення і вчасно його усунути. Більш того, ви зможете відчути себе впевнено, знаючи, що повністю здорові. Особливо це актуально для тих, хто планує вагітність найближчим часом.

Гінекологічна допомога досвідченим лікарем може бути надана за будь-яким питанням, що стосується жіночого здоров'я. Перед відвідуванням жінка обов'язково повинна визначити дату останніх місячних, їх характер і тривалість циклу. Це є важливим для встановлення вірного діагнозу. Менструації - один з основних показників жіночого здоров'я. Вони допомагають визначити перші ознаки збою в роботі статевих органів.

Під час проведення огляду гінеколога можуть задаватися дуже особисті, але значущі питання, на які потрібно дати правдиву відповідь. Наприклад, для діагностики безпліддя лікар може поцікавитися чи були проблеми із зачаттям або пологами у вашій матері, а ось при підозрі на венеричні захворювання - кількістю ваших статевих партнерів. Це зовсім не означає, що фахівець втручається у ваше особисте життя. Такі питання, крім огляду і здачі аналізів, допоможуть скласти повну картинку проблемної ситуації і визначити правильний варіант її вирішення.

Пам'ятайте, кваліфікований лікар ніколи не стане засуджувати ваше статеве життя. Навпаки, він допоможе усунути існуючі проблеми і запобігти захворювання статевих органів цінними порадами, рекомендаціями чи ефективним лікуванням, якщо виявлені гінекологічні захворювання, різного роду порушення, виділення при молочниці і ін.

Вартість консультації гінеколога в приватному медичному центрі повністю виправдовує себе. Сучасні підходи до вирішення складних жіночих проблем дарують упевненість в майбутньому і надію на одужання.

Записатися на консультацію до гінеколога в «ОН Клінік» можна в будь-який зручний час. Наша жіноча консультація в гінекології дозволяє вибрати будь-якого кваліфікованого спеціаліста на ваш розсуд. Дізнатися скільки коштує прийом можна за контактним телефоном, який вказаний на сайті медичного центру, або використовуючи форму «Уточнити ціну». Ми допоможемо вирішити будь-яку проблему і зробити прийом у гінеколога максимально приємним!

Youtube ON Clinic

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік