Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Лікування ерозії шийки матки у жінок, які не народжували, в ОН Клінік

Ерозія шийки матки – одне з найпоширеніших захворювань. У дівчат, які не народжували, воно зустрічається так само часто, як і в жінок-матерів. Багато фахівців називають основну причину її появи в цієї категорії прекрасної статі – раннє статеве життя. Як наслідок – розвиток гінекологічних захворювань із переростанням їх у хронічні форми, що призводить до появи сприятливого середовища для виникнення ерозії.

Також ерозія шийки матки в молодих дівчат може розвинутися й на фоні неправильного використання внутрішньоматкових та інших видів контрацептивів, а також засобів гігієни (тампонів). Часто дівчата самі підбирають собі засоби захисту, не консультуючись із фахівцями. Як вважають гінекологи, наслідки такого рішення не змусять себе чекати. Більше того, під час планування вагітності його результати вийдуть «боком».

Лікування ерозії шийки матки у жінок, які не народжували, може включати:

  • заходи щодо ліквідації причини її появи залежно від виду збудника (інфекції, механічного впливу й інших причин);
  • процедури із застосуванням припікань радіохвилями, струмом або лазером;
  • приймання лікарських препаратів.

Ерозія шийки матки в дівчат найефективніше та без наслідків лікується радіохвилями. Цей метод не залишає рубців і не зачіпає здорові ділянки матки. При цьому під час майбутніх пологів він не залишає сильних розривів, що зменшує болісні відчуття.

У медичному центрі «ОН Клінік» ви швидко забудете, що таке ерозія. Наші методи лікування радіохвилями є щадними та безболісними. Процедура займає всього кілька хвилин і не завдає пацієнтці дискомфорту. Пам'ятайте: ерозія шийки матки у жінок, які не народжували, вимагає негайного лікування!

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік