Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Радіохвильове лікування ерозії шийки матки та діагностика

Радіохвильове лікування ерозії шийки матки (укр. – лікування ерозії шийки) – найбільш щадний і безпечний метод, який не зачіпає здорові тканини. З його допомогою не відбувається руйнування здорових клітин, що дозволяє застосовувати радіотерапію для інших хвороб. Наприклад, радіохвилі допомагають пацієнткам позбутися післяопераційних швів.

Лікування ерозії шийки матки радіохвилями дозволяє уникнути появи рубців. Це захистить жінку під час майбутніх пологів. Найчастіше рубці сприяють збільшенню розривів і провокують сильну кровотечу. Якщо на матці немає таких дефектів, вона здатна до нормального розкриття під час пологового процесу.

Радіохвильове лікування шийки матки (ШМ) дозволяє жінці неодноразово бути матір'ю. Після такої процедури їй протипоказані (на розсуд лікаря в середньому близько місяця):

 • важкі фізичні навантаження;
 • активні заняття спортом;
 • статеві контакти;
 • перевтома та переохолодження організму.

Радіохвильова терапія шийки матки повинна проводитися в проміжку між 5-10 днем менструального циклу. Такий підхід забезпечить швидке загоєння тканин, навіть при яскраво вираженому захворюванні. До наступної менструації тканини швидко заживуть, що дозволить швидко повернутися до звичного способу життя.

Видалення ерозії радіохвилею може супроводжуватися незначними виділеннями. Вони можуть бути мажучого характеру, коричневого або безбарвного кольору. Такі виділення абсолютно нормальні: організм демонструє активний процес загоєння після припікання.

Після процедури гінеколог обов'язково призначає планові огляди. Вони допомагають установити загальну картину після лікування та зафіксувати, що процес загоєння проходить без будь-яких відхилень. Видалення ерозії радіохвилями проходить без болісних відчуттів і дискомфорту.

Лікування ерозії радіохвилями протипоказане пацієнткам, у яких є інші запальні процеси на матці, а також у випадку онкологічних захворювань. Тільки після усунення інфекції й інших запалень гінеколог повинен призначити процедуру радіохвилями.

В «ОН Клінік» кожна пацієнтка зможе одержати ефективне лікування ерозії радіохвильовим методом. З нами ви швидко позбудетеся проблеми! Лікар проконсультує та підбере терапію з урахуванням для кожного конкретного випадку.

У жінок різного віку хвороба може мати різну форму тяжкості, яка при супутніх захворюваннях негативно впливає на результат. Тому ігнорувати його участь не можна. Навіть незважаючи на те, що в загальних випадках це нешкідливе захворювання, при занедбанні воно може призвести до жіночого безпліддя. Досвідчений гінеколог знає, як вилікувати захворювання та підтримати жіночий організм у тонусі для планування майбутньої вагітності.

Украй негативно на одужання впливають інфекційні захворювання статевих шляхів, зокрема венеричного характеру. Тому спершу лікар повинен усунути причину їхньої появи та лише потім приступати до терапії. Якщо не виконати це правило, хвороба не зникне, а інфекція буде сприяти виникненню запальних процесів в інших системах і появі злоякісних утворень. Також інфекції можуть слугувати поштовхом для появи спайок і кист у маткових трубах або яєчниках. Це може загрожувати операцією, включаючи їхнє видалення, що повністю виключає можливу вагітність у майбутньому.

Де лікувати ерозію шийки матки?

Безпечно й ефективно – в «ОН Клінік»! Наші фахівці розкажуть, чим і як лікувати ерозію шийки матки без операції й ускладнень. З нами ви можете бути впевнені в повному одужанні. Лікування проводиться радіохвильовим методом (радіохірургічним) без ушкодження здорових тканин. Це дозволить ліквідувати вогнище захворювання без ризику, нехай навіть наймінімальнішого.

Як вилікувати хворобу ерозії без болю: шукаємо відповідь

Багато що в процесі одужання залежить від вибору медичного центру, досвіду та професіоналізму лікарів.

А також від:

 • здоров'я пацієнтки;
 • стадії захворювання;
 • методу терапії.

Звичайно, потрібно використовувати тільки сучасні методики, по можливості уникаючи оперативного втручання. У гінекології його вважають крайнім випадком і застосовують тільки тоді, коли інші методики не дають позитивних результатів і захворювання активно прогресує.

У багатьох випадках перераховані фактори впливають на вартість лікування. Однак головним фактором виступає клінічна картина здоров'я пацієнтки:

 • Якщо випадок має легку форму захворювання на фоні відсутності хронічних або інфекційних захворювань – лікування проходить швидко.
 • Якщо форма тяжка, а букет із захворювань вимагає часу для їхнього усунення – чим лікувати ерозію матки підкажуть тільки дослідження, призначені лікарем.

Важливо знати: під час терапії не допускається штучне переривання вагітності. У загальних випадках це лише погіршує ситуацію та провокує розвиток інших гінекологічних захворювань. Виключення становлять тільки випадки, коли аборт – життєва необхідність через стан здоров'я або особисті причини.

Не менш негативно впливають на процес і статеві контакти. Зазвичай лікар рекомендує жінці тимчасово забути про інтимне життя на весь період лікування. Після його закінчення жінці також не рекомендується жити статевим життям у середньому близько місяця, доки в матці проходить процес відновлення тканин після припікання. Якщо не виконувати ці рекомендації ефект від одужання незабаром зійде нанівець.

Радіохвильова терапія – вирішення проблеми ерозії

Припікання ерозій радіохвилями вирішує багато проблем, що стосуються жіночого здоров'я. На думку більшості фахівців, радіохвильове припікання ерозії шийки матки – оптимальний метод. З ним жінка може не боятися планувати майбутню вагітність. Пологи пройдуть із найменшим ризиком для здоров'я мами та малюка.

Радіохвильовий метод лікування ерозії шийки матки має безліч переваг, серед яких відсутність:

 • грубих і глибоких рубців;
 • кровотечі під час процедури та після;
 • набряків і різних запалень;
 • ураження здорових тканин;
 • болісних відчуттів і дискомфорту до та після процедури.

Терапія радіохвилями незалежно від ступеня ураження дає відмінні результати. Процес загоєння може тривати від 3 до 6 тижнів. На розсуд лікаря пацієнтці призначаються додаткові процедури й обговорюються рекомендації, які потрібно виконувати. Така терапія ідеально підходить для дівчат, які не народжували.

Ціна на лікування ерозії шийки матки радіохвилями залежить від стадії ураження та супутніх захворювань. Чим менша ділянка ураження, тим менша вартість радіохвильового лікування ерозії шийки матки. Загальну картину захворювання може встановити тільки гінеколог на підставі проведеного огляду та необхідних аналізів. Також ціна радіохвильового методу лікування ерозії шийки матки може залежати від вибору медичного центру.

Сучасна хірургія також застосовує радіохвильовий метод. Багато операцій включають такий вид терапії для зменшення рубців і швів після операції. Більше того, не тільки хірургія активно використовує цю методику. Гінекологія застосовує його для лікування:

У медичному центрі «ОН Клінік» жінка отримає своєчасну допомогу. Ми застосовуємо радіохвильову терапію на новому сучасному апараті «Сургітрон». Під час процедури ви позбавлені болю, неприємних відчуттів і страху. Відчуйте результат уже після першого сеансу! Процедура проходить під пильним оком кваліфікованого гінеколога. Це надасть впевненості у дієвому лікуванні та швидкому усуненні хвороби!

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік