Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Справжня та псевдоерозія шийки матки: як розрізнити?

Псевдоерозія шийки матки або справжня – неприємне захворювання, яке вимагає професійного втручання гінеколога. Вона буває в будь-якому віці, у тому числі в дитячому або підлітковому (вроджена). При цьому вроджена ерозія практично не вимагає лікування та з віком зникає. Усі інші види ерозії загрожують жінці проблемами з вагітністю, безпліддям, а також ризиком онкологічних захворювань.

Виділяють два основні види ерозії:

  • справжня ерозія шийки матки – наслідок гінекологічних захворювань (кольпіту, вагініту, цервіститу й ін.) або механічних ушкоджень тампонами або засобами контрацепції;
  • псевдоерозія шийки матки (укр. – псевдоерозія шийки) – це спадщина справжньої ерозії, яка може часто кровоточити або мати гнійні виділення.

Симптоми справжньої ерозії шийки матки самостійно виявити не можна, оскільки вона протікає безсимптомно. Діагностувати її можна тільки під час гінекологічного огляду. На відміну від неї, псевдоерозія протікає з симптомами.

У медичному центрі «ОН Клінік» лікар гінеколог проведе якісне лікування псевдоерозії шийки матки радіохвилями. Індивідуальний підхід до кожної пацієнтки, можливість збереження анонімності, а також застосування сучасного обладнання забезпечить ефективне лікування за мінімальний строк.

З'ясовуємо симптоми захворювання на псевдоерозію

Хибна ерозія шийки матки являє собою розростання циліндричного епітелію. До зовнішніх ознак такої ерозії відносять яскраво-червоний колір матки з ледве видним блідо-рожевим обідком. Як згадувалося, така ерозія може бути покрита гнійничками або ранками, які кровоточать. Тому симптоми псевдоерозії шийки матки жінка відчуває практично відразу. Зокрема, найбільш яскравими її проявами виступають болісні відчуття, кров'янисті або гнійні виділення з піхви. Також може з'явитися відчуття дискомфорту.

Псевдоерозія шийки матки та лікування захворювання вимагають оперативної реакції. Вона є тривалим утворенням, запальний процес якого може тривати навіть до кількох років. Часто розвиток захворювання провокують і супутні захворювання піхви.

Пам’ятайте: чим довше в жінки спостерігається ерозія, тим глибше вона проникає в тканину матки. Це провокує розвиток хронічних захворювань статевих шляхів, а також може призвести до безпліддя, дисплазії й онкології. Тому відкладати лікування в жодному разі не можна. Під загрозою перебуває здоров'я та життя жінки, а також її майбутніх дітей.

Фахівці «ОН Клінік» знають, що таке псевдоерозія та як її усунути без операції та наслідків. Ви зможете швидко забути про болісні відчуття, неприємні виділення або відчуття дискомфорту. Жіноче здоров'я вимагає уваги та своєчасної реакції на гінекологічні захворювання!

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік