Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Вакцина від папіломи

Щеплення від раку шийки матки - досягнення генної інженерії

За частотою захворюваності рак шийки матки поступається лише раку грудей. Щороку ця хвороба забирає до 300 000 життів. Рак шийки матки вибирає свою жертву, незалежно від соціального стану і навіть віку. Якщо раніше його діагностували виключно у жінок у віці від 40-60 років, то сьогодні це захворювання помолодшало мало не в два рази.

Що таке рак шийки матки

Це пухлина, яка утворюється з клітин епітелію, що змінилися під впливом певних факторів. Спостереження вчених показали, що найчастіше рак шийки матки викликає вірус папіломи людини 16-го і 18-го типу.

Рак шийки матки став першим і поки що єдиним онкозахворюванням, проти якого в даний час була винайдена профілактична вакцина.

Симптоми захворювання

Профілактика раку шийки матки складна тим, що це захворювання на ранніх стадіях протікає практично безсимптомно. Явні ознаки раку шийки матки починають проявлятися в більш пізній період, коли хвороба вже практично не піддається лікуванню. Це можуть бути:

  • кров'янисті виділення з піхви;
  • гнійні виділень з піхви;
  • тягнучі болі внизу живота;
  • порушення менструального циклу.

Вакцина проти хвороби шийки матки і папіломавірусу

Хороша профілактика раку шийки матки - це професійна діагностика. Тільки кваліфікований фахівець може виявити це захворювання на ранній стадії. Тому, незважаючи на зайнятість, Ви повинні мінімум два рази на рік проходити огляд у лікаря-гінеколога.

Але існують ще й такі профілактичні засоби, які дозволяють і зовсім запобігти розвитку хвороби. Сьогодні у всьому світі дуже популярна вакцинація проти раку шийки матки. Популярність цієї методики цілком виправдана, тому що вона дійсно дуже ефективна.

Щеплення від раку шийки матки (щеплення від папіломи) - це нове слово в області профілактики. Вакцина проти раку шийки матки покликана перешкодити вірусу папіломи викликати дисплазію (передрак).

Вакцина від раку шийки матки в «ОН Клінік»

У медичному центрі «ОН Клінік» проводиться ефективна вакцинація проти раку шийки матки із застосуванням сучасних препаратів. Щеплення проти раку шийки матки переслідує єдину мету, це профілактика раку шийки матки з відповідним формуванням стійкого імунітету до найбільш небезпечним штамів вірусу папіломи людини (ВПЛ 16, 18).

Вакцина від папіломи шийки матки розрахована на курс, що складається з трьох ін'єкцій: «сьогодні», через місяць після першого введення і через 6 місяців після першого введення. Вакцинація проти раку шийки матки робиться внутрішньом'язово (в область плеча).

Як відомо, ліків від вірусу папіломи людини на даний час ще не вигадано. Тому єдиним способом протистояння йому поки що залишається - це профілактика, тобто вакцинація проти раку шийки матки. Вакцина проти раку матки є, і її ефективно застосовують не тільки в Україні, але і у всьому світу.

У Харкові лікарі медичного центру «ОН Клінік» готові запропонувати жінкам скористатися цим методом. Вакцина від раку матки, яка використовується в «ОН Клінік», допоможе Вам бути впевненими у своєму здоров'ї і в завтрашньому дні. Щоб записатися на процедуру вакцинації, Вам достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік