Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Гінекологія

Кожна жінка – це майбутня мама. Щоб відчути всю радість материнства і здорового життя потрібно з ранніх літ стежити за своїм здоров’ям.

Кваліфіковані фахівці медичного центру гінекології «ОН ​​Клінік» допоможуть Вам позбутися від найпоширеніших гінекологічних недуг, а також проведуть профілактику небезпечних онкологічних захворювань, таких як рак шийки матки.

Ми спеціалізуємося на:

 

Запобігання розвитку раку шийки матки

Напевно, Ви неодноразово чули з новин по телебаченню та інших джерел, що через погану екологію, підвищений радіаційний фон і безліч інших чинників у сучасних жінок все частіше зустрічається таке небезпечне захворювання як рак шийки матки. У відділеннях «ОН Клінік» досвідчені фахівці проводять ефективну вакцинацію препаратом «Церварикс» проти раку шийки матки. Сама процедура не займе багато часу, так як зводиться до простого уколу в область плеча (область дельтовидного м’яза). Дана вакцина захищає від самих онкогенних штамів вірусу папіломи людини (ВПЛ 16, 18), які є збудниками в понад 80% всіх випадків захворювання.

Лікування у відділенні гінекології «ОН ​​Клінік»

Все про гарну гінекологію знає медичний центр «ОН Клінік». У нас ви зможете швидко і легко вирішити будь-яку жіночу проблему та перемогти навіть найскладніше захворювання. Наші кваліфіковані фахівці ефективно проводять діагностику і без наслідків лікують:

 • запалення придатків, а також спайки у молодих жінок без деформації маткових труб;
 • інфекційні запалення статевих органів (вагініт, кольпіт, кандидоз, молочницю та ін.);
 • гострі та хронічні форми статевих захворювань.

Кваліфікований лікар-гінеколог допоможе Вам позбутися порушень менструального циклу, патологій шийки матки, статевих інфекцій та різних запальних і незапальних захворювань. Ми допоможемо Вам підібрати метод звичайної та «екстреної» контрацепції, а також вжити всіх необхідних заходів для переривання вагітності на ранньому терміні (до 5-ти тижнів).

Ми знаємо все про жіночу гінекологію та відповімо на всі ваші запитання. Під час діагностики та лікування в клініці гінекології лікар може призначити пацієнтці фізіотерапію, лікування грязями і мінеральними водами, спринцювання та інші процедури, які сприяють швидкому одужанню. Наші лікарі-гінекологи допоможуть безболісно і з мінімальними наслідками усунути навіть складні спайки у молодих жінок (при відсутності деформації маткових труб) без хірургічного втручання. Для цього застосовується сучасне обладнання – радіохвильовий "ніж". Апарат Сургітрон в гінекології незамінний. Він дозволяє без оперативного втручання усувати багато проблем за допомогою радіохвиль. Радіохвилі проникають в організм і точково усувають проблеми, не зачіпаючи нічого зайвого.

До спектру послуг центру входить надання допомоги по медикаментозному перериванню вагітності. Також жінці надається психологічна допомога для підтримки морального і емоційного стану до або після аборту. Кабінет гінекології «ОН ​​Клінік» допоможе кожній жінці жити повноцінним життям без «жіночих» проблем!

Дуже важливо, щоб Ви не відкладали лікування захворювання на потім. Регулярна профілактична консультація гінеколога допоможе своєчасно звернути увагу на небезпечні хвороби або зовсім запобігти їх появі.

Комплексне обстеження і діагностика: консультація лікаря-гінеколога

Комплексне медичне обстеження в приватній клініці гінекології дозволяє з високою точністю поставити діагноз пацієнтці, після чого гінеколог приступає до лікування. В комплексне обстеження входить:

 • УЗД органів малого таза жінки;
 • огляд молочних залоз (на наявність ознак онкологічних захворювань);
 • кольпоскопія (за показаннями);
 • вагінальний огляд;
 • бесіда з лікарем, в ході якої буде проведений збір історії хвороби і поставлений попередній діагноз.

Записавшись на первинний огляд, Ви не тільки отримаєте вичерпну лікарську консультацію, а й пройдете повний комплекс всіх необхідних обстежень. Проведення комплексного обстеження – це не тільки економія Ваших коштів і часу, а й можливість на самих ранніх етапах діагностувати навіть приховані захворювання вже при первинному огляді.

Досвідчені лікарі гінекологічної клініки допоможуть Вам повернутися до насиченого і здорового життя в найкоротші терміни. Для цього ми використовуємо сучасні ефективні методики, які допомагають без болю та операцій позбутися небезпечних захворювань. Наприклад, радіохвиля і Сургітрон в гінекології дозволяють максимально зменшити інвазивне втручання в організм і в рази полегшити процес реабілітації.

Приватна гінекологія та діагностика – кращий спосіб підтримати жіноче здоров’я. Наявність нових технологій і препаратів, а також ефективних методик лікування і кваліфікованих фахівців – це те, на чому заснована сучасна гінекологія. Проблеми у жінок в таких випадках вирішуються швидко й без ускладнень. Більш того, тут ви зможете вибрати найбільш зручний час для вирішення своєї проблеми.

Жіноча гінекологія та діагностика статевих органів дозволяють жінці вести здоровий спосіб життя і стати матір’ю в майбутньому. Періодичний гінекологічний огляд і своєчасне виявлення відхилень або запальних захворювань в статевих органах допомагають на стадії зародження усунути серйозні наслідки та відхилення.

Якщо Вам потрібен лікар-гінеколог, телефонуйте! Записатися на прийом в гінекологічне відділення «ОН Клінік» можна в телефонному режимі (за вказаним номером для Вашого регіону) або заповнивши просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Сучасні послуги гінекології: фізіотерапія та гістероскопія

Платна гінекологія допомагає зменшити ризик виникнення ускладнень і повністю відновити жіночий організм за допомогою фізіотерапії та гістероскопії. Фізіотерапія не вимагає застосування лікарських препаратів і дозволяє активно впливати на організм. Вона сприяє швидкому і легкому відновленню організму в період або після лікування. Фізіотерапія включає застосування фізичних факторів природного та штучного походження. До перших відносять водо- і грязелікування, до других – променеву, магнітну або електротерапію.

Гістероскопія (доступна тільки в Одесі) – виявляє запалення, його характер і стадію. З її допомогою гінеколог підбирає оптимальне лікування, шляхом забору тканини з репродуктивних органів на мікроаналіз. Жінка отримує комплексне лікування для боротьби із запаленням статевих органів або з наслідками аборту.

Послуги гінекології на сайті завжди представлені в загальному форматі. Важливо пам’ятати, що для кожної пацієнтки ціни на лікування в гінекології залежать від стану здоров’я і виду захворювання. Залежно від цього, лікар підбирає індивідуальну методику лікування і профілактики тієї чи іншої жіночої хвороби.

«ОН Клінік» надає всім пацієнткам сучасні послуги гінекологічного лікування без ускладнень або наслідків. Запис на прийом проводиться за контактним телефоном або за формою, представленою на сайті. Довіртеся нашим рукам і можете сміливо дивитися у завтра!

Лікування ультразвуком: нова послуга в гінекології

Лікування ультразвуком в гінекології – новий успішний і сучасний метод боротьби із захворюваннями, яке надає наше гінекологічне відділення. Його відносять до методу фізіотерапії, застосовуючи в порожнинній (вагінальній) або позапорожнинній (навколовагінальній) терапії.

Хороша приватна гінекологія обов’язково застосовує під час лікування ультразвук. Суть цього методу полягає в специфічному впливі ультразвукової хвилі на тканини або органи жінки. Це сприяє швидкому одужанню, завдяки активному загоєнню, зменшенню больового порогу, зняттю запалення і прискорення кровотоку в місці ураження.

Також ультразвук надає:

 • термічний вплив, при якому відбувається підвищення температури, прискорюється обмін речовин, а також запобігає розвитку набряків або інфільтрації;
 • фізико-хімічний – поліпшується робота біологічно активних речовин, відбувається швидкий поділ клітини;
 • механічний – підвищується стійкість зовнішньої оболонки клітини.

У загальних випадках терапія ультразвуком може бути призначена в середньому до 10 або 12 процедур на розсуд гінеколога. Медичний центр гінекології «ОН ​​Клінік» передбачає надання послуги лікування ультразвуком для подолання небезпечних гінекологічних захворювань без наслідків.

Наша приватна гінекологічна клініка пропонує послуги сучасної гінекології високої якості та ефективності за доступною ціною. Сайт містить повну та вичерпну інформацію про них, а також форму запису в режимі онлайн на прийом до кращих фахівців. Наші фізіопроцедури, апарат Сургітрон допоможуть кожній жінці швидко відновити сили після хвороби і повернути її до повноцінного життя. Ми чекаємо на вас!

Послуга доступна у містах: