Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Виразка шлунка і дванадцятипалої кишки

Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки - хронічний, в основному генетично обумовлений процес. Виразка на первинному етапі проявляється болями. Виразкова хвороба має небезпечні ускладнення (кровотечі, перфорація) і вимагає термінової діагностики. Основною причиною появи виразки можуть послужити стреси. Але у виникненні цього захворювання часто не обходиться без таких факторів, як спадковість або хелокобактер пілорі, зловживання алкоголем, безсистемне харчування, прийом протизапальних препаратів.

Виразка - це дефект слизової оболонки шлунка і/або дванадцятипалої кишки, який в подальшому переходить в хронічну форму і періодично дає рецидиви.

Буває, що виразкова хвороба протікає без симптомів. При перших болях в надчеревній ділянці, відрижці, печії, періодичній нудоті важливо звернутися до фахівця.

Гастроентерологи медичних центрів «ОН Клінік» попереджають - виразкова хвороба небезпечна своїми ускладненнями!

Якщо у вас виникли болі і дискомфорт, то слід відвідати гастроентеролога. Чим раніше Ви пройдете обстеження і почнете ефективне лікування, тим більше шансів уникнути важких наслідків і ускладнень.

Доступно в медичних центрах:

Гастроентерологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Гастроентерологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Гастроентерологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Гастроентерологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік