Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Холецистит

Жовчний міхур, як і інші органи людського організму, схильний до різного роду захворювань. Одним з них є холецистит, тобто запалення жовчного міхура.

Головною причиною розвитку недуги служить наявність каменів в жовчному міхурі. Вони пошкоджують стінки органу, що перешкоджає відтоку жовчі і провокує запальні процеси. Крок за кроком, зміна стінок органу призводить до хронічної стадії хвороби. Інші причини холециститу: застій жовчі, травми і поранення жовчного міхура, патології в будові самого органу.

Симптоми холециститу

Болі в правому підребер'ї, підвищення температури, дискомфорт після прийому їжі, відчуття слабкості, безсоння - всі ці ознаки характерні холециститу.

Оскільки симптоми холециститу близькі до симптомів багатьох інших захворювань, медичний огляд - це невід'ємна частина для встановлення діагнозу і призначення правильного лікування.

Діагностика захворювання полягає в пальпації області міхура, проведення обстеження за допомогою УЗД, що допоможе точно визначити місце розташування каменів, а також виявити інші патології органу.

Задавати питання про те, як вилікувати холецистит, краще кваліфікованого лікаря. Не варто займатися самолікуванням, тому що це може викликати ряд інших проблем, з якими теж доведеться боротися.

Лікування холециститу

Лікування холециститу передбачає проходження схеми лікування, спрямованої на усунення болю і нормалізацію відтоку жовчі. Лікарі «ОН Клінік» після попередньо проведеного ретельного обстеження, складуть індивідуальну схему лікування, яка стане ефективним засобом лікування саме для Вас.

Лікування складне, а хвороба небезпечна, тому краще буде її не допустити. Для цього необхідно дотримуватися заходів профілактики, які спрямовані на здорове харчування і попередження кишкових інфекцій, стресових ситуацій і ожиріння.

Консультацію з приводу профілактичних заходів і безпосередньо лікування холециститу, можна отримати, записавшись до лікаря на прийом. Для зручності пацієнтів запис в «ОН Клінік» працює цілодобово. По телефону також можна дізнатися інформацію про вартість лікування.

Доступно в медичних центрах:

Гастроентерологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Гастроентерологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Гастроентерологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Гастроентерологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік