Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Ацидоз

Підступність ацидозу в тому, що симптоми ацидозу часто бувають непомітні. Легка форма ацидозу може протікати зовсім безсимптомно. Важка форма, буває, призводить до коми або до циркуляторного шоку. Але в будь-якому випадку це заклик організму звернути найпильнішу увагу на його проблеми. А ми часто не надаємо значення таким речам, як:

  • задишка;
  • запаморочення;
  • стан загальмованості;
  • легкий запах ацетону з рота.

Строго кажучи, ацидоз - це не хвороба. Це сигнал про те, що продукти окислення не виводяться з організму з нормальною швидкістю. Кислотно-лужний баланс дав різкий крен у бік підвищення. Або ж утворився надлишок вуглекислого газу (газовий ацидоз). Може бути ще один прояв: підвищення кислотності крові, гострий дефіцит вуглеводів. Це діабетичний ацидоз, критичний стан.

Як лікувати ацидоз?

Намагатися лікувати ацидоз, значить намагатися зняти неприємні симптоми, не розуміючи причини нездужання. Якщо ви звернетеся в «ОН Клінік», вам чітко пояснять: слід лікувати основне захворювання, про яке сигналізує ацидоз. Лікування ж розумно почати з обстеження.

При ацидозі це єдино вірний шлях. Адже насправді надмірна кількість кислих продуктів обміну в організмі (а це, власне, і є метаболічний ацидоз) може бути викликано чим завгодно: від крепатури після занадто старанних тренувань до судомного нападу, від похмільного синдрому до злоякісної пухлини. Лікарський прогноз залежить саме від основного захворювання.

Довірте своє здоров'я нам! Зателефонуйте в «ОН Клінік» і запишіться на прийом. Заповніть форму прийому, яка є на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Гастроентерологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Гастроентерологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Гастроентерологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Гастроентерологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік