Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Гастроентерологія

Гастроентерологія – розділ медицини, який займається вивченням, діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту.

Постійні стреси, неправильне харчування, несприятлива екологічна обстановка – все це позначається на нашому організмі, в тому числі й на шлунково-кишковому тракті. З кожним роком зростає число пацієнтів з хронічними гастроентерологічними захворюваннями. Нерідко наслідком переходу хвороби в хронічну форму є самолікування, яке тільки ускладнює перебіг захворювання, приносячи лише тимчасове поліпшення стану хворого.

Ми лікуємо:

Проводиться діагностика і лікування наступних гастроентерологічних захворювань:

Гастрит – одне з найпоширеніших захворювань органів травлення, яке призводить до порушення процесів перетравлення їжі та характеризується запаленням слизової шлунка, що в свою чергу позначається на загальному стані людини (погіршення загального самопочуття, болі, «тяжкість» після їжі, швидка стомлюваність і т. д.).

Панкреатит – запалення підшлункової залози. Дане захворювання вимагає лікарської допомоги, самолікування може призвести до тяжких наслідків і ускладнень, що загрожують життю. Тільки проходження курсу лікування і дотримання всіх рекомендацій лікаря позбавить пацієнта від гострого нападу панкреатиту й скоротить кількість рецидивів при хронічній формі захворювання.

Дисбактеріоз – порушення якісного або кількісного складу мікрофлори кишечнику. Захворювання зустрічається досить часто і має різні ступені порушення, а також виникає після тривалого прийому антибіотиків. Даний стан потребує лікування: відновлення мікрофлори кишечнику і поліпшення його моторики.

Виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки – це хронічний, в більшості випадків генетично обумовлений процес. Вона протікає тривало. Прояви хвороби залежать від її стадії, пори року, статі та віку пацієнта. Первинне утворення виразки проявляється болями. Біль же є одним з основних симптомів виразкової хвороби. Виразкова хвороба має досить небезпечні, часом загрозливі для життя, ускладнення (кровотечі, перфорація) і вимагає невідкладної діагностики.

Коліт – це гостре або хронічне запалення слизової оболонки товстої кишки, яке нерідко виникає при хронічних запальних захворюваннях кишечнику, а також інфекціях, що викликаються бактеріями або вірусами та може ускладнюватися запаленням шлунку або тонких кишок.

Холецистит – запальне захворювання жовчного міхура інфекційної природи (бактеріальної, вірусної або паразитарної). Одне з найбільш поширених захворювань органів травлення.

Ентерит – це запальне захворювання слизової оболонки тонкої кишки. При гострому ентериті часто вражається шлунок (гастроентерит) і товста кишка (гастроентероколіт).

Якщо у вас виникли болі, дискомфорт, здуття живота, нудота, сухість або гіркота в роті, печія, то Вам слід відвідати гастроентеролога. Ці симптоми можуть бути проявами серйозних хвороб, чим раніше Ви пройдете обстеження і почнете лікування, тим більше шансів уникнути важких наслідків та ускладнень.

Послуга доступна у містах: