Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

«ОН Клінік»: відділення ендокринології

Функціонування більшості органів і систем в організмі людини координує ендокринна система. Її робота впливає на обмін речовин, життєдіяльність, репродуктивну функцію, ріст і здоров’я всього організму, а також забезпечує адаптацію людини до зовнішніх факторів.

Найменший збій в гормональній системі негайно позначиться на самопочутті, а несвоєчасне відвідування лікаря призведе до тяжких ускладнень, які важко піддаються лікуванню. Якщо у Вас спостерігаються симптоми порушення роботи ендокринної системи, то слід негайно пройти консультацію у лікаря-ендокринолога, щоб не погіршити стан організму. Своєчасний запис на прийом до ендокринолога значно полегшить постановку діагнозу, а також збільшить шанси пацієнта на одужання.

Ми лікуємо:

Мережа медичних центрів «ОН Клінік» пропонує кваліфіковану допомогу з лікування та діагностики захворювань ендокринної системи. У нашій клініці пацієнт отримає якісну консультацію ендокринолога, а записатися на прийом до лікаря можна в будь-який зручний для вас час.

Захворювання ендокринної системи: діагностика і симптоми

Порушення в роботі ендокринної системи призводять до патологічного збою в роботі багатьох органів людського організму. При гіпо- або гіперфункції роботи ендокринних залоз, гормони надходять у кров в недостатній кількості або з надлишком. Це призводить до погіршення роботи серця, судин, суглобів, статевої та репродуктивної функції, імунної системи.

Кваліфіковані лікарі-ендокринологи мережі медичних центрів «ОН Клінік» допоможуть діагностувати захворювання ендокринної системи будь-якої складності.

Чіткий контроль з боку досвідченого лікаря ендокринолога особливо необхідний для так званої «групи ризику». До неї входить категорія пацієнтів з такими даними: вік старше 35 років і погана спадковість (найближчі родичі мають проблеми з ендокринною системою).

Людям, що входять до групи ризику, потрібно спостереження і профілактичні обстеження.

Симптоми порушень в ендокринній системі

Про порушення в функціональності ендокринної системи сигналізують такі симптоми:

 • часті коливання маси тіла (підвищена або знижена вага);
 • сухість, лущення або свербіж шкірних покривів;
 • порушення менструального циклу;
 • поява тиску в області горла, так званого «клубка»;
 • перепади артеріального тиску і, як наслідок, часті головні болі;
 • втома, порушення сну, погіршення загального самопочуття;
 • сухість у роті;
 • нудота або поганий апетит;
 • підвищена пітливість, посилене серцебиття.

 До послуг ендокринолога медичного центру «ОН Клінік» входить обов’язковий первинний прийом, який включає: фізикальне обстеження пацієнта, збір анамнезу і, за необхідності, призначення дообстежень (УЗД, лабораторні дослідження).

Мережа медичних центрів «ОН Клінік» проводить діагностику та надає лікування:

 • цукрового діабету 2 типу;
 • ожиріння і дефіциту маси тіла;
 • захворювань щитовидної залози;
 • порушень менструального циклу.

Одні форми патологій вимагають тільки медикаментозного призначення, інші – лікуються тільки хірургічним шляхом. У медичному центрі «ОН Клінік» лікування ендокринних захворювань здійснюється з використанням медичних препаратів, відповідно до міжнародних протоколів лікування.

Записатися на прийом до лікаря-ендокринолога можна будь-яким зручним способом: зателефонувавши за номером, вказаним на нашому сайті або заповнивши просту форму «Запис на прийом». Оператори передзвонять Вам, підберуть найбільш зручний варіант для відвідування медичного центру та дадуть відповіді на запитання.

Послуга доступна у містах: