Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Ехосальпінгоскопія

Погана прохідність маткових труб – це серйозна перешкода на шляху до довгоочікуваної вагітності. Навіть сьогодні, коли у лікарів з’явилось сучасне обладнання для діагностики цього захворювання, його лікування залишається непростим завданням.

Що таке ехосальпінгографія

Ехосальпінгографія – це одна з найбільш ефективних методик оцінки прохідності маткових труб у жінок. В ході її проведення порожнина матки заповнюється спеціальним стерильним розчином (контрастуюча рідина) через катетер. Процес введення речовини проводиться під контролем трансвагінального ультразвукового сканування. За інтенсивністю проходження рідини через маткові труби та по їх заповнюваності лікар оцінює прохідність. Щоб позбавити пацієнтку від дискомфорту і болісних відчуттів ехосальпінгографія проводиться із застосуванням знеболюючих препаратів.

Популярність ехосальпінгографії обумовлена ​​тим, що вона дає можливість лікарю-гінекологу наочно і точно, в режимі реального часу, оцінити прохідність маткових труб жінки.

Для чого вона потрібна?

Безсумнівно, це обстеження є одним з найважливіших етапів при плануванні вагітності. Погана прохідність маткових труб часто викликається прихованими інфекціями, про наявність яких Ви можете навіть не здогадуватися, тому що на ранніх стадіях вони практично ніяк не проявляються. Небезпека таких інфекцій полягає в тому, що за період свого прихованого розвитку вони можуть завдати непоправної шкоди здоров’ю жінки.

Ехосальпінгографія також призначається при порушеннях менструального циклу, рясних менструальних кровотеч і т.п. розладах.

Ехосальпінгографія в «ОН Клінік»

Основні принципи, що характеризують нашу лікарську діяльність, – це ефективність і безпека. Ми прагнемо забезпечити максимально можливий рівень комфорту для наших пацієнтів, незалежно від того чи проходять вони простий медичний огляд або таке серйозне обстеження, як ехосальпінгографія.

Найголовніше, що Вам потрібно знати про діагностику прохідності маткових труб в «ОН Клінік», – це те, що вона проводиться без болю і нічим не загрожує Вашому здоров’ю. Ехосальпінгографія в «ОН Клінік» проводиться кваліфікованими фахівцями вищої категорії. Щоб позбавити Вас страху і психологічної напруги, лікар-гінеколог проконсультує Вас перед початком обстеження та відповість на всі Ваші запитання.

Подбайте про своє здоров’я вже сьогодні. Ехосальпінгографія в «ОН Клінік» дасть точну і достовірну оцінку прохідності маткових труб та допоможе правильно призначити лікування в разі потреби.

Записатися на прийом до лікаря-гінеколога в «ОН Клінік» дуже просто: достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Діагностика в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Сумах
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік