Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Кольпоскопія

Не секрет, що запорука успішного лікування – це точна діагностика. Кольпоскопія дає можливість виявити небезпечні захворювання на самому ранньому етапі, коли Ви навіть не підозрюєте про їх наявність. Саме тому лікарі-гінекологи рекомендують періодично проходити це обстеження в профілактичних цілях.

Що таке кольпоскопія

Кольпоскопія – це огляд входу в піхву, вагінальних стінок і шийки матки за допомогою кольпоскопа – спеціального оптичного приладу, якій допомагає виявити навіть найменші дефекти і вади епітелію.

Кольпоскопія шийки матки дозволяє отримати дуже точні результати, оскільки тканини в ході обстеження оглядаються при багаторазовому збільшенні. По суті, кольпоскоп – це потужний мікроскоп, підключений до комп’ютера. Дана процедура не завдає ніякого фізичного дискомфорту, вона абсолютно безболісна і безпечна для здоров’я.

Кольпоскопія шийки матки буває двох видів: проста і розширена. Проста кольпоскопія – це стандартний огляд, без застосування спеціальних медичних препаратів. Розширена включає в себе огляд слизової оболонки шийки матки з використанням спеціальних медичних засобів, які дозволяють зробити ряд тестів. Тривалість процедури 10-20 хвилин.

Як проводиться кольпоскопія шийки матки?

Перед початком процедури лікар-гінеколог обробляє шийку матки спеціальним розчином (на цьому етапі Ви можете відчути слабке пощипування). Для чого це потрібно? Щоб кольпоскопія дала максимально можливі точні результати, судини в тканинах повинні бути звуженими – тільки так лікар зможе ретельно розглянути поверхню шийки матки. Після цього на тканину шийки матки наноситься розчин Люголю. Це спеціальний фарбувальний засіб: якщо тканини здорові, то їх поверхня забарвлюється в темний колір, а в тих місцях, де розвиваються патології або передракові захворювання, вони залишаться світлими.

Кольпоскопія шийки матки в «ОН Клінік»

Кольпоскопія – це дуже важливе і потрібне обстеження. Жінкам у віці після 40 років ми рекомендуємо проходити його для профілактики розвитку патологій шийки матки, вірусних інфекцій, онкозахворювань. У медичному центрі «ОН Клінік» кольпоскопію проводять лікарі-гінекологи вищої категорії, що мають великий досвід в цій галузі.

Кольпоскопія шийки матки – це абсолютно безболісна процедура. Використовувані медичні засоби для розширеної кольпоскопії не викликають алергічних реакцій і практично не мають протипоказань.

Щоб зберегти своє здоров’я, краще прийти до лікаря на профілактичне обстеження ще задовго до прояву перших симптомів захворювання. Кольпоскопія шийки матки допоможе виявити приховані інфекції та небезпечні патології на самому ранньому етапі їх формування, що гарантує їх успішне лікування в подальшому.

Щоб записатися на прийом до лікаря-гінеколога в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Діагностика в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік