Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Дерматоскопія

Проблемна шкіра викликає масу дискомфорту, як фізичного, так і психологічного характеру. Щоб її лікування було максимально ефективним, необхідна точна діагностика.

Цифрова дерматоскопія

Сьогодні у лікарів-дерматологів з’явилася унікальна можливість проводити обстеження проблемних ділянок шкіри за допомогою дерматоскопа без болю та операційного втручання, що до недавнього часу було неможливо.

Дерматоскопія успішно практикується в усьому світі вже більше десяти років. Суть методики гранично проста. Дерматоскоп дозволяє отримати цифрове зображення родимки або підозрілого шкірного утворення після багаторазового оптичного збільшення. Це зображення виводиться на монітор комп’ютера, де лікар оглядає колір досліджуваного об’єкта, його форму та інші ознаки.

Дерматоскопія – це візуальне обстеження, для його проведення немає необхідності вдаватися до анестезії або проходити серйозну підготовку, але його ефективність дуже висока. Дерматоскопія дозволяє визначити меланому на ранній стадії, а також вивчити підозрілі плями на шкірі та інші шкірні утворення.

Коли бажано проходити дерматоскопію?

Пік виникнення шкірних захворювань припадає на літо в розпал сезону відпусток. У цей період ми часто виїжджаємо на море, де багато часу проводимо на пляжі під відкритим сонцем. Бронзовий загар може стати причиною виникнення небезпечних шкірних захворювань – будьте уважні! Особливо, якщо у Вас дуже світла і чутлива шкіра. При появі нових родимок або підозрілих потемнінь на шкірі відразу ж зверніться до лікаря-дерматолога. Дерматоскопія не відніме у Вас багато вільного часу, але пройшовши її, Ви зможете бути впевнені в тому, що Вашому здоров’ю нічого не загрожує.

Цифрова дерматоскопія в «ОН Клінік»

У медичному центрі «ОН Клінік» Ви можете зробити дерматоскопію в будь-який зручний для Вас час. Кваліфікований лікар-дерматолог проведе з Вами вичерпну консультацію і при необхідності призначить комплексне лікування.

Дуже важливо не втратити час, адже навіть таке небезпечне захворювання, як меланома, успішно піддається лікуванню, якщо діагноз був поставлений вчасно.

Доступно в медичних центрах:

Діагностика в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Сумах
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік