Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Колоноскопія

Колоноскопія – це популярна в Україні діагностична медична процедура, під час якої лікар-ендоскопіст оглядає і оцінює стан внутрішньої поверхні всіх відділів кишечнику за допомогою спеціального інструменту – колоноскопа. Дана процедура дозволяє візуально діагностувати такі захворювання, як новоутворення, виразки, поліпи та ін., а також провести біопсію.

На цей час в "ОН Клінік" процедура проводиться в Харкові, Одесі, Дніпрі та Полтаві. Вартість колоноскопії зі знеболенням можна уточнити по телефону або відправивши запит через форму Уточнити ціну.

Показання

Направлення від лікаря необов’язкове. Рекомендовано мати на руках амбулаторну карту, повідомити про супутні хронічні та важкі захворювання.

Протипоказання

Для проведення ендоскопічних втручань, як і для всіх медичних маніпуляцій, є певні протипоказання.

Протипоказане дослідження при гострих інфекційних хворобах, перитоніті, а також на пізніх стадіях серцевої і легеневої недостатності, виражених порушеннях згортання системи крові. Не можна проводити колоноскопію товстої кишки у хворих на тяжкі форми виразкового і ішемічного коліту.

Необхідно розуміти, що за наявності у хворого патології, що становить пряму загрозу життю, виконання ендоскопічних втручань є цілком виправданим і в цій ситуації рішення про можливість проведення дослідження приймає лікар-ендоскопіст.

 

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Діагностика в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Одесі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік