Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Біотезіометрія

Досить багато чоловіків стикається з тим, що в певний момент починає терпіти невдачі в ліжку. І лише одиниці переступають через сором та приходять до лікаря. Але ж проблеми з потенцією вирішуються досить просто, якщо пацієнт звернувся вчасно і готовий співпрацювати з лікарем: розповісти всю правду про своє інтимне життя, пройти повне обстеження і дотримуватися всіх рекомендацій уролога/андролога. У медичному центрі «ОН Клінік» є найсучасніше обладнання і всі можливості, щоб провести найбільш повну діагностику статевої сфери чоловіка. Один із видів обстеження – біотезіометрія – допомагає визначити чутливість статевих органів.

Що таке біотезіометрія?

Біотезіометрія – це вид діагностики, який широко застосовується в урології для вимірювання чутливості статевої сфери та іннервації пеніса.

Процедура відбувається наступним чином: до статевого члена пацієнта прикладають спеціальний датчик, який посилає коливання різної інтенсивності. Коливання поступово збільшуються, поки пацієнт не зможе їх відчути. Отримані дані звіряють зі спеціальною шкалою, по якій і визначається чутливість пеніса та його іннервація.

Біотезіометрія – це вид діагностики, який не викликає больових відчуттів і не має протипоказань. Отримані в ході дослідження дані мають велику точність і дозволяють лікарю-урологу більш детально вивчити природу захворювання пацієнта та встановити чинники, які сприяли його появі.

Біотезіометрія в «ОН Клінік»

«ОН Клінік» давно відома у всьому світі, завдяки своїм досягненням в області урології. Щорічно тисячі пацієнтів з проблемами потенції проходять лікування в нашому медичному центрі та повертаються до нормального сексуального життя. Потенція починає поліпшуватися відразу після призначень уролога/андролога. В цьому є дуже велика заслуга кваліфікованих фахівців, які мають багаторічний досвід лікарської практики, а також сучасного обладнання для діагностики. В «ОН Клінік» Ви можете пройти біотезіометрію, не витрачаючи на це багато часу. Запис до лікаря проводиться за цілодобовим номером – оператор підбере для Вас найбільш зручний час відвідування уролога.

Пам’ятайте, що біотезіометрія (а також інші види діагностики статевої сфери чоловіка) дозволяє підібрати найбільш ефективну методику лікування. Телефонуйте в будь-який час доби або заповніть форму запису на нашому сайті. Будьте здорові! І не займайтеся самолікуванням – це небезпечно!

Доступно в медичних центрах:

Діагностика в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Діагностика в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік