Псоріаз – незручне захворювання

Таке захворювання, як псоріаз, завдає масу незручностей людині. Хворі на псоріаз люди відчувають невпевненість і незручність при спілкуванні з оточуючими. Це захворювання спричиняє безліч негативних як соціальних, так і психологічних наслідків.

Що таке псоріаз?

Це не заразне захворювання, при якому життєвий цикл клітин шкіри скорочується до 4-5 днів, замість нормального для здорової людини тридцятиденного циклу.

Симптоми і характерні ознаки захворювання

Псоріаз проявляється характерними запальними утвореннями у вигляді папул (виразок) рожево-червоного кольору, а уражена псоріазом ділянка шкіри лущиться і покривається невеликими лусочками. Тому лікування псоріазу необхідне не тільки для підвищення здоров’я і якості життя, а й морального духу пацієнта.

Ця недуга не обмежується одним лише ураженням шкіри. Досить часто зустрічається псоріаз нігтів. Лікування подібного прояву хвороби не можна відкладати на потім, оскільки в особливо запущених випадках у пацієнтів починається повне відшарування і подальше випадання уражених нігтів.

Методики лікування псоріазу

Фахівцями «ОН Клінік» проводиться лікування псоріазу в Україні без болю і неприємних відчуттів. Ми використовуємо сучасні ефективні препарати та обладнання, яке допоможе Вам позбутися цієї хвороби за короткий проміжок часу. Перші позитивні результати лікування Ви зможете спостерігати вже через два тижні систематичного прийому препаратів.

Комплексне лікування псоріазу в «ОН Клінік» включає в себе використання унікальних медичних препаратів, шампунів, гелів і кремів, які виготовляються у власній лабораторії корпорації «ОН ​​Клінік». Ви не знайдете ці препарати в роздрібній торгівлі, проте всі вони мають ліцензію і дозволені для використання в медичній практиці. Під час лікування псоріазу в нашій клініці Ви пройдете загальнозміцнювальну терапію і фізіопроцедури (МЛТ, фототерапію – представлена ​​в Харкові, Донецьку, Дніпропетровську та Одесі). Все в комплексі дозволить Вам досягти ремісії псоріазу на тривалий термін.

Застосування вузькоспектральної фототерапії в лікуванні псоріазу

Застосування вузькоспектральної фототерапії в лікуванні псоріазу не має собі рівних в ефективності та безпеці для здоров’я людини. На уражену ділянку шкіри направляється середньохвильове ультрафіолетове випромінювання, яке перебуває у вузькому спектрі (311 нм). Процедура проводиться від 3-х до 5-ти разів на тиждень і в цілому займає 10-15 процедур (в залежності від ступеня та поширеності захворювання). Фахівці «ОН Клінік» проводять поступову відміну фототерапії та призначають підтримуюче лікування, таким чином не зменшується період ремісії захворювання.

Якщо Ви страждаєте від такої проблеми як псоріаз, лікування в «ОН Клінік» допоможе Вам надовго забути про його існування. Вже на первинному огляді у лікаря-дерматолога Ви пройдете комплексне обстеження, в ході якого буде обраний найбільш ефективний метод лікування. Ми підберемо для Вас оптимальний графік відвідування клініки, щоб Ви не відривалися від сім’ї та роботи.

Не варто довго думати – лікування псоріазу слід проводити в найкоротші терміни після його загострення. Записатися на прийом до лікаря-дерматолога Ви можете прямо зараз. Для цього потрібно заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті або зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону.

Лікування проводиться в містах: