Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Грибкові захворювання шкіри

Грибкові захворювання вкрай негативно позначаються на зовнішності людини та її впевненості в собі. Страждаючи від грибка, ніяково користуватися громадської роздягальнею в спортивному залі або приміряти туфлі у взуттєвому магазині. Грибкові захворювання шкіри в значній мірі впливають і на наше особисте життя, адже якщо говорити про грибок на ногах, то він супроводжується неприємним запахом, який може на корені вбити всю романтику побачення і поставити в незручне становище. Однак вихід є. У медичному центрі «ОН Клінік» лікування грибкових захворювань проводиться вже не один рік і з високою ефективністю.

Що таке грибкові захворювання?

Грибкові захворювання шкіри – це ціла група захворювань, в основі яких лежить інфекція, що вражає здорові ділянки шкіри, слизові оболонки, нігті та волосся. Ця інфекція викликається різними хвороботворними грибками.

Від чого виникають грибкові захворювання

У повсякденному житті ризик заразитися грибком дуже великий. Це може статися внаслідок контакту здорової людини з хворим або з твариною, а також при взаємодії з предметами, що містять елементи гриба.

Чим небезпечні грибкові захворювання шкіри

Велика помилка вважати грибкові захворювання косметичним дефектом. Вони не проходять самі собою і здатні викликати серйозні ускладнення.

Лікування грибкових захворювань слід починати при перших же ознаках їх появи. На тлі грибкових захворювань ускладнюється клінічна картина цукрового діабету, формуються різні алергічні реакції та виникають бешихові запалення.

У медичній практиці відомі випадки, коли грибкові захворювання, лікування яких не було розпочато вчасно, формували глибокі виразки та проникали у внутрішні органи. Таке ускладнення може призвести навіть до смерті хворого. Тому до лікування грибкових захворювань слід ставитися як можна серйозніше й не затягувати з візитом до дерматолога.

Грибкові захворювання – лікування в медичному центрі «ОН Клінік»

В ході комплексного лікування грибкових захворювань в «ОН Клінік» Ви пройдете повне медичне обстеження, яке включає в себе збір анамнезу, огляд шкірних покривів, цифрову дерматоскопію (обстеження доступне не у всіх містах). Кваліфікований лікар-дерматолог проведе з Вами вичерпну консультацію конкретно Вашого випадку і пояснить методику лікування хвороби.

Для лікування грибкових інфекцій ми використовуємо протигрибкові препарати загальної та місцевої дії, а також фізіопроцедури. Грибкові захворювання нігтів, волосся, ніг – в медичному центрі «ОН Клінік» ми допоможемо Вам впоратися з різними проявами цієї хвороби.

Щоб записатися на прийом до лікаря-дерматолога, достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті.

Доступно в медичних центрах:

Дерматологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік