Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Дерматит

Часом дивуєшся тому, наскільки відповідально люди ставляться до своєї зовнішності, забуваючи при цьому, що саме здоров’я та здоровий спосіб життя мають на неї найважливіший вплив. Таке захворювання як дерматит неприємне удвічі, адже воно не тільки псує естетику нашого вигляду перед оточуючими, але і створює масу незручностей.

Що таке дерматит?

Дерматити – це велика група захворювань, обумовлених алергічною реакцією шкіри на вплив різних факторів зовнішнього навколишнього середовища.

Симптоми захворювання

Алергічний дерматит (або так званий атопічний дерматит) може протікати в гострій або хронічній формі. Якщо перебіг захворювання носить гострий характер – воно проявляється у вигляді яскраво вираженого запалення на шкірі, яке супроводжується сильним свербінням і печінням. У крайніх формах гострого дерматиту спостерігається поява бульбашок та ділянок шкіри зі слідами некрозу тканин, які залишають після себе рубці і шрами.

Якщо ж захворювання протікає в хронічній формі, то у хворого можуть спостерігатися застійні набряки. У місцях ураження шкіра набуває синюватого відтінку, лущиться і тріскається.

Наслідки дерматиту

Для того, щоб вилікувати дерматит, лікування повинен призначати кваліфікований лікар з великим практичним досвідом в даній сфері. Пам’ятайте, що в першу чергу від неуваги до цієї проблеми страждає Ваша зовнішність. Потворні рубці, шрами, деформовані ділянки шкіри, а також естетично непривабливе запалене почервоніння, що проявляється при протіканні захворювання, – це все ті наслідки, до яких призводить атопічний дерматит. Лікування слід починати при перших ознаках прояву цього захворювання – в такому випадку позбутися від дерматиту можливо в найкоротші терміни, а лікування буде більш ефективним.

Атопічний дерматит – лікування в медичному центрі «ОН Клінік»

В «ОН Клінік» ми лікуємо атопічний дерматит за допомогою застосування ефективних препаратів, розроблених у власних лабораторіях медичного центру, спеціальних мазей і фізіопроцедур.

Перерахований комплекс процедур допоможе Вам за короткий термін забути про таку проблему, як дерматит. Лікування в медичному центрі «ОН Клінік» проводиться після комплексного обстеження пацієнтів і співбесіди з лікарем-дерматологом. У лікуванні дерматиту це найважливіший аспект, адже саме захворювання має алергічну природу і важливо зрозуміти не тільки причини його прояву, а й усунути подразник.

Записатися на прийом до лікаря-дерматолога в медичному центрі «ОН Клінік» дуже просто. Для цього потрібно зателефонувати за номером телефону, вказаним для Вашого регіону, або заповнити форму запису на прийом на нашому сайті.

Youtube ON Clinic

Доступно в медичних центрах:

Дерматологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік