Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Лишай

Зіткнутися з такою проблемою як лишай, може кожен з нас. Це захворювання вкрай негативно відбивається на нашій зовнішності, тому що лишайні плями добре видно на тлі здорової шкіри. Лишай у значній мірі сковує спілкування з іншими людьми, як мінімум через те, що деякі його форми можуть бути заразними. Також він може на корені зіпсувати довгоочікувану відпустку, позбавивши Вас можливості без сорому засмагати на пляжі. Тому лікування лишаю не можна відкладати на потім. Більш того, без допомоги дерматолога не обійтись. Оскільки ефективне лікування лишаю у людей може виконати тільки фахівець в області дерматології, який знайомий з природою патогенної мікрофлори і способами її усунення.

Що таке лишай?

Лишай – це захворювання, яке викликається хвороботворними грибками та вірусами. Воно вражає ділянки тіла з підвищеною кількістю потових залоз: обличчя, спина, пахва, пахова зона.

Лишай може передаватися як від людини до людини, так і від домашніх вихованців. Адже основні причини виникнення лишаю – тісні контакти зі збудником (грибок, вірус), який може оселитися навіть на побутових предметах і пристроях, а не тільки на шкірних покривах людини. Зараження відбувається миттєво – протягом декількох секунд, а ось інкубаційний період триває близько тижня. Після цього людина виявить на шкірних покривах невелику плямку червоного, рожевого або багряного кольору, яка поступово збільшується в розмірах, характеризується свербінням і лущенням.

Майте на увазі: лишай у людей може з’явитися в будь-якому віці незалежно від статі.

Які бувають різновиди лишаю

Як Ви вже встигли здогадатися, термін лишай є узагальнюючим і має на увазі під собою цілий ряд захворювань. У медицині виділяються декілька різновидів лишаю:

Стригучий лишай. До цього захворювання більшою мірою підпадають діти молодшого віку, як правило, ним заражаються при контакті з хворою твариною. Перші симптоми захворювання починають проявлятися через 1-2 тижні після зараження. На голові та шкірі у хворого з’являються невеликі рожеві плями, які супроводжуються сверблячкою і лущенням.

Стригучий лишай на голові викликає порідіння волосяного покриву в осередках зараження.

Висівковий лишай. Цьому виду лишаю характерно поширення червоних плям в місцях посиленого потовиділення. Грибок, який викликає висівковий лишай, перешкоджає утворенню засмаги, через це ділянки ураженої шкіри стають світлішими.

Оперізуючий лишай викликає вірусна інфекція Herpeszoster. Цей вид лишаю спочатку вражає нервові клітини, потім проявляється у вигляді запалення на поверхні шкіри.

Оперізуючий лишай викликає у хворого сильне свербіння і неприємні болісні відчуття.

Рожевий лишай (також відомий як Жибера), починається з утворення невеликої рожевої плями на тілі. Згодом його серцевина жовтіє і починає лущитися. Рожевий лишай часто виникає в періоди ослаблення імунітету, наприклад, після застуди.

Червоний лишай. На сьогоднішній день медики не можуть дати однозначну відповідь з приводу факторів, що викликають це захворювання. До симптомів червоного лишаю можна віднести появи безлічі невеликих червоних вузликів в місцях посиленого потовиділення, які дуже сильно сверблять.

У будь-якому випадку, незалежно від виду лишаю – це шкірне захворювання потрібно лікувати, якщо не хочете поширення поодинокого осередку ураження на інші ділянки тіла. Як вилікувати лишай?

Лікування лишаю в «ОН Клінік»

Крім високої ефективності, методики лікування, що практикуються в «ОН Клінік», широко відомі завдяки своїй безпеці для здоров’я. Лікування лишаю, як і будь-якого іншого захворювання, починається з детального обстеження пацієнта. Відділення дерматології медичного центру «ОН Клінік» має в своєму розпорядженні сучасне діагностичне обладнання, яке дозволяє вже на першому сеансі визначити причину захворювання і поставити правильний діагноз.

В «ОН Клінік» для лікування лишаю використовуються як препарати аптечної мережі, так і унікальні креми, шампуні та мазі, розроблені у власних лабораторіях корпорації. Лікування лишаю в «ОН Клінік» проводиться в комплексі, тому є дуже ефективним і дозволяє вже за короткий термін домогтися високих позитивних результатів.

Щоб записатися на прийом до лікаря-дерматолога в «ОН Клінік», достатньо зателефонувати за телефонним номером, вказаним для Вашого регіону, або заповнити просту форму запису на прийом на нашому сайті. Дізнатися вартість лікування лишаю можна на прийомі у лікаря. Лишай, лікування та ціна якого залежать від ступеня і глибини ураження ділянки шкіри, – захворювання, яке може загрожувати приєднанням бактеріальної інфекції. Не ризикуйте. Запишіться на прийом до лікаря!

Доступно в медичних центрах:

Дерматологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік