Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Кондиломи та папіломи

Напевно, кожному з нас хочеться, щоб його тіло було красивим, а шкіра – гладкою і без естетично непривабливих утворень та наростів. Кондиломи, папіломи та інші подібні до них дефекти, не тільки псують нашу зовнішність, але також заважають в побуті та можуть стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям.

Що таке папіломи, кондиломи і гострокінцеві кондиломи

Всі перераховані вище терміни описують невеликі шкірні утворення, які можуть з’явитися практично в будь-якому місці на тілі людини. Об’єднує їх те, що всі ці утворення є наслідком зараження вірусом папіломи людини (ВПЛ).

Гострокінцеві кондиломи або, як їх ще називають, генітальні бородавки проявляються на статевих органах у чоловіків і жінок. Вони можуть мати різноманітну форму, що нагадує цвітну капусту або півнячий гребінь. Як правило, подібні шкірні утворення розростаються невеликими групами і об’єднуються в скупчення, які помітно ускладнюють інтимне життя і дотримання особистої гігієни.

Кондиломи можуть рости де завгодно: під пахвами, у волоссі на голові, на шиї, у вушних раковинах і т.д. Часто кондиломи виглядають як невеликий шкірний мішечок на тонкій ніжці, але можуть мати і більш щільну основу.

Сучасні методи лікування кондилом

Сьогодні існує безліч способів позбавлення від різних шкірних дефектів, в тому числі й від кондиломи. Лікування може проводитися за допомогою лазера, рідкого азоту (заморожування, методика кріодеструкції), використання подофілотоксину і електрокоагуляції. Всі ці методики досить ефективні, але часто тягнуть за собою утворення рубців і неприємні больові відчуття. Тому, щоб проводити видалення кондилом без болю і неприємних наслідків, в нашому медичному центрі ми використовуємо більш безпечне та атравматичне видалення папілом і кондилом радіохвильовим методом.

Лікування гострокінцевих кондилом та папілом в «ОН Клінік»

У медичному центрі «ОН Клінік» широко застосовується радіохвильова хірургія за допомогою апарату «Сургітрон» у всіх наших центрах: Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Сумах та ін.

Радіохвилі – це можливість швидко, а, головне, безболісно, ​​позбутися кондиломи, папіломи, бородавок і багатьох інших шкірних утворень. Радіохвильове видалення кондилом і папілом «Сургітроном» в «ОН Клінік» займе всього кілька хвилин і не залишить рубців, що особливо важливо, якщо видалення проводиться на обличчі.

Не потрібно більше мучитися та переживати, що Ви можете випадково зачепити і пошкодити кондилому або бородавку, процедура видалення за допомогою радіохвиль геніально проста і в той же час дуже ефективна. Лікування гострокінцевих кондилом в «ОН Клінік» допоможе Вам позбутися від ніяковості та незручностей, які вони створюють під час інтимної близькості.

Доступно в медичних центрах:

Дерматологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік