Обрати медичний центр
Ділимося порадами про здоров'я:

Бородавки

Кожен з нас прагне виглядати привабливо, підкреслюючи переваги, подаровані природою. Однак часом зовнішність псують неестетичні шкірні утворення, серед яких особливе місце займають бородавки. Ці косметичні дефекти можуть утворитися на обличчі, верхніх і нижніх кінцівках, і навіть в області геніталій, доставляючи клопоти своєму власникові.

Причини появи бородавок

Бородавки - доброякісні утворення, які мають різний розмір, схожі на білі цятки з ущільненої структурою. Такі дефекти викликає вірус папіломи людини, основним способом передачі якого є статевий та побутовий шлях. При цьому заражена людина може бути лише носієм, передаючи ВПЛ оточуючим. Активізація вірусу у носія може статися під впливом багатьох факторів (безладної статевого життя, переохолодження, наявності запального процесу в організмі).

Небезпека бородавок

Більшість людей вважають бородавку безпечним наростом. Це не так. Адже з часом бородавка здатна поширюватися по всьому тілу. У разі її пошкодження вона може запалитися або загноїтися, що загрожує онкологічними захворюваннями.

Якщо бородавки вражають руки - ймовірність механічного пошкодження зростає в рази. Врахуйте: не можна самостійно видаляти утворення манікюрними інструментами. У ранку можна занести інфекцію, що загрожує ускладненнями. Сьогодні видалення бородавок без наслідків і рубців можливо щадними нерадикальними способами.

Видалення підошовних бородавок

Підошовні бородавки заподіюють дискомфорт, зокрема провокують біль під час ходьби. Тому видалення бородавок - необхідний захід, щоб уникнути проблем з ногами. Видалення підошовної бородавки проводять за допомогою лазерної або радіохвильової хірургії.

Лазерне видалення бородавок вважається набагато травматичним, ніж радіохвильовий метод. Останній виконують за допомогою апарату «Сургітрон», який видаляє наріст за один сеанс. Радіохвильова хірургія забезпечить безболісне видалення бородавок, запобігає появі некрасивих шрамів.

Лікування та видалення бородавок в «ОН Клінік»

У мережі медичних центрів «ОН Клінік» кваліфіковані лікарі-дерматологи допоможуть вивести бородавки і кондиломи за допомогою радіохвилі. Лікування проводиться в містах Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Суми та в інших містах України.

Ви зможете позбутися від наросту за одну процедуру без анестезії і больових відчуттів. Апарат «Сургітрон» діє тільки на місце ураження, не зачіпаючи здорові тканини.

Заповнюйте форму запису на прийом, розміщену на сайті, або телефонуйте за контактним телефоном.

Позбавлятися від бородавок потрібно вже сьогодні!

Доступно в медичних центрах:

Дерматологія в Сумах
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Полтаві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Дніпрі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Маріуполі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Миколаєві
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Одесі
Запис по телефону цілодобово:
Дерматологія в Ужгороді
Запис по телефону цілодобово:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік