Обрати клініку
Ділимося порадами про здоров'я:

Денний стаціонар в «ОН Клінік»

Лікування багатьох захворювань передбачає внутрішньовенні й внутрішньом'язові ін'єкції, а також крапельниці.

Без таких процедур реабілітація стає неповноцінною й тривалою. Тому пацієнтові необхідна допомога кваліфікованої медсестри. Погодьтеся, не в кожного з нас у квартирі проживає родич із медичною освітою, який готовий щодня допомагати виконувати приписи лікаря.

У мережі медичних центрів «ОН Клінік» можна одержати повний комплект лікувальних процедур, призначених лікарем. У денному стаціонарі клініки працюють досвідчені медсестри, які подбають про своєчасне й безболісне введення потрібних ліків.

Звертайтеся до професійних медсестер, якщо потрібно:

  • поставити крапельницю;
  • зробити внутрішньовенні або внутрішньом'язові ін'єкції.

Не намагайтеся самостійно опанувати такі навички. Це може бути небезпечно. Потрібно правильно визначити місце введення, знати техніку введення препарату. Зокрема, набір ліків у шприц повинен виконуватися без забору повітря разом з ліками. Та ж сама вимога стосується й установки крапельниці.

Парентеральне введення лікарських засобів за допомогою ін'єкцій повністю виключає влучення повітря в тканині й артерії. Якщо порушити це правило, після введення розчину може виникнути повітряна емболія. Під дією багатьох факторів (хронічних захворювань, важких хвороб, уроджених патологій) емболія може призвести навіть до летального результату. Тільки медичний працівник відповідної кваліфікації зробить ін’єкцію безпечно й згідно з приписам лікуючого лікаря.

Більше того, усі подібні процедури (крапельниця, ін’єкція внутрішньомʼязово або внутрішньовенно) вимагають дотримання правил стерильності. Це значить, що потрібно обов'язково вимити руки з милом, надягти стерильні рукавички, продезинфікувати інструменти, правильно розкрити упаковку препарату, що вводиться, і ввести його.

Тому якщо вам або вашим близьким необхідна допомога медсестри, звертайтеся в мережу медичних центрів «ОН Клінік». Медсестра допомагає зробити внутрішньовенні ін'єкції згідно з розкладом і в потрібному дозуванні. Зокрема, передозування загрожує розвитком ускладнень діагностованого захворювання й супутніх патологій.

Запишіться в денний стаціонар «ОН Клінік». Запис проводиться за телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку.

Послуга доступна у містах: