Обрати медичний центр
Відеоконсультація

Комп'ютерна томографія в ОН Клінік

Комп'ютерна томографія - це неінвазивний метод дослідження стану внутрішніх органів.

Обстеження застосовується для уточнення діагнозу, контролю за ходом лікування при важких травмах або онкологічних процесах і з метою ранньої діагностики захворювань.

Ми проводимо:

Що таке КТ?

Комп'ютерна томографія (КТ) - це метод пошарового дослідження структури внутрішніх органів, м'яких тканин, кісток і судин за допомогою рентгенівського випромінювання. На відміну від рентгена, що дозволяє отримати знімок тільки в одній проєкції, під час КТ досліджувана ділянка сканується датчиками з усіх боків під різними кутами. Отримані знімки обробляються комп'ютером і перетворюються в тривимірне зображення високої чіткості.

Під час КТ людина отримує малу дозу випромінювання, тому сканування проводиться тільки за призначенням лікаря. Однак потенційна шкода комп'ютерної томографії для здоров'я набагато менше одержуваної користі, так як дослідження дозволяє виявити багато захворювань на ранній стадії та вчасно почати лікування, істотно підвищивши шанси на одужання.

Як роблять комп'ютерну томографію?

За 2-4 години до процедури комп'ютерної томографії слід утриматися від їжі та пиття. Безпосередньо перед дослідженням потрібно зняти всі металеві прикраси (сережки, годинник, кільця) і одяг, на якому є металеві елементи.

Етапи проведення КТ:

 • Після включення томографа стіл рухається до рами апарату і починається сканування. Під час дослідження пацієнта можуть попросити ненадовго затримати дихання або не ковтати. Процедура КТ займає в середньому 5-30 хвилин, в залежності від виду дослідження. Отримана доза опромінення при комп'ютерної томографії не становить загрози здоров'ю, так як використання сучасного томографа SOMATOM go.Up дозволяє знизити променеве навантаження завдяки швидкому скануванню.
 • Пацієнт лягає на стіл-транспортер, а лікар допомагає йому прийняти правильну позу для забезпечення точності дослідження. Якщо проводиться КТ з контрастуванням, пацієнтові вводять контрастний препарат внутрішньовенно.
 • Після включення томографа стіл рухається до рами апарату і починається сканування. Під час дослідження пацієнта можуть попросити ненадовго затримати дихання або не ковтати. Процедура КТ Займає в середньому 5-30 хвилин, в залежності від виду дослідження. Отримана доза опромінення при комп'ютерної томографії не представляє загрози здоров'ю, так як використання сучасного томографа SOMATOM go.Up дозволяє знизити променеве навантаження завдяки швидкому скануванню.
 • Після закінчення процедури комп'ютерної томографії лікар готує висновок і видає його пацієнту разом із записом отриманого зображення на носії інформації.

Зробити комп'ютерну томографію всого тіла або окремих його ділянок можна в медичному центрі "ОН Клінік". Щоб записатися на діагностику, необхідно зателефонувати за вказаним телефоном або залишити заявку на сайті.

Доступно в медичних центрах:

Записатись на прийом

Додані послуги
При оплаті на сайті:
0 грн.
При оплаті в мед. центрі:
0 грн.
 • ПІБ:
 • E-mail:
 • Телефон:
 • Клініка:
 • Відділення:
 • Лікар:
 • Послуга:
 • Сума до оплати: грн.

Задати своє питання

Відгук або пропозиція щодо роботи

Уточнити ціну

Дзвінок в один клік

Subscribe form
Чекліст зі здоров’я
в подарунок за підписку!
На вказаний Вами email було відправлено листа для підтвердження підписки.
Ви вже залишали свої дані.
Сталася помилка.
loading