Діагностика в «ОН Клінік Ужгород»

Діагностичне обстеження в «ОН Клінік Ужгород» здійснюється у відділеннях проктології та дерматології. Особливе визнання в дерматології отримав апарат дерматоскоп, який використовують для обстеження родимок та уражених ділянок шкіри. З його допомогою, при багаторазовому збільшенні родимки або іншого новоутворення, лікар визначить його природу і зорієнтує щодо подальших дій. Уже на першому прийомі лікар-дерматолог проведе огляд, проконсультує і, в разі потреби, призначить дієву схему лікування. Для визначення більш точної картини, фахівець може призначити здачу аналізів.

У відділенні проктології такий метод обстеження як ректороманоскопія дає можливість вивчити пряму кишку та її найменші зміни. Зображення дослідження буде відображене на екрані, як лікар, так і пацієнт зможуть побачити слизову прямої кишки зсередини. Для комфорту пацієнта дана процедура проводиться в положенні лежачи на лівому боці, також використовується анестезуючий гель.

Такі методи обстеження як ректороманоскопія та аноскопія дозволять визначити колір слизової, а також наявність на її стінці гемороїдальних вузлів, рубців, тріщин або поліпів. Проктологи рекомендують після 30-ти років обстежуватися у проктолога регулярно, не рідше одного разу на рік.

Пам’ятайте, своєчасне обстеження дозволить не тільки запобігти розвитку певних захворювань, але й на ранніх стадіях помітити появу захворювання. Дуже важливо, щоб для кожної свідомої людини стало звичною справою проходити профілактичну діагностику. В Європі ця практика широко застосовується.

Звертайтеся до професіоналів «ОН Клінік Ужгород» для проведення обстеження!

Фахівці «Діагностика»

Немає результатів.
Дзвінок в один клік