Проктологія

Медичний центр «ОН Клінік Суми» з 2009 року успішно допомагає своїм пацієнтам справитися з проктологічними проблемами і назавжди позбутися від різних захворювань прямої кишки. Високий рівень обслуговування, кваліфіковані фахівці, революційні методи лікування – ось далеко не повний список факторів, що сприяють швидкому, безболісному позбавленню від таких неприємних захворювань, як:

 • геморой;
 • анальні тріщини (анальні фісури, тріщини в задньому проході);
 • анальні поліпи, анальні папіломи та кондиломи ануса;
 • анальні бахромки;
 • криптит;
 • запори;
 • анальний свербіж.

Під час першого візиту до відділення проктології «ОН ​​Клінік Суми» пацієнт зі скаргами на болі в задньому проході та болі після дефекації проходить безболісну комплексну відеодіагностику, в яку входить ректороманоскопія, аноскопія, пальцеве дослідження прямої кишки і, звичайно ж, детальну консультацію фахівця. Потім проктолог Суми пропонує варіанти лікування, які підходять індивідуально даному пацієнтові, з урахуванням всіх можливих особливостей та супутніх захворювань.

Основною перевагою лікування в сумській філії міжнародної мережі медичних центрів «ОН Клінік» є безопераційне позбавлення від захворювань прямої кишки. Проктологи медичного центру використовують інноваційні методи лікування, що дозволяють пацієнтові проходити курс без відриву від звичного способу життя, амбулаторно, а головне безболісно, ​​в стислі терміни і зручний час.

Огляд проктолога (проктологія) допоможе поставити точний діагноз, і вже під час першого візиту в центр проктології можна почати лікування. Процедури займають всього 5-10 хвилин і відразу ж усувають дискомфорт, зменшують прояви симптомів захворювання і полегшують загальний стан пацієнта. Дискомфорт в задньому проході більше не буде докучати Вам!

Крім того, під час звернення з проктологічними проблемами до «ОН Клінік Суми», кожному пацієнтові доступні наступні привілеї:

 • безболісна точна діагностика. Використовуються високотехнологічні інструменти. Ректоскоп дозволяє виводити на екран монітора стан слизової прямої кишки. Таким чином, пацієнт отримує можливість спільно з лікарем стежити за процесом одужання;
 • революційні методи лікування. Застосовуються виключно безопераційні методики: інфрачервона коагуляція, лігування латексними кільцями (латексне лігування), а також консервативне лікування унікальними препаратами, розробленими в міжнародній мережі медичних центрів «ОН Клінік»;
 • рівень обслуговування та делікатне ставлення до проблеми. Для психологічного комфорту пацієнта дотримується сувора конфіденційність. Запис на прийом відбувається попередньо за телефоном;
 • можливість поетапної оплати курсу лікування і знижки на лікування для певних категорій громадян.
Вартість прийому лікаря-проктолога:
 
 Первинний прийом проктолога   180 грн. 
 Повторний прийом проктолога   150 грн. 
 

 150 грн.

Фахівці «Проктологія »

Чумак
Станіслав
Олександрович

Лікар-проктолог. Друга категорія. Стаж роботи 16 років.

Солодовник
Олександр
Вікторович

Лікар-проктолог, хірург. Кандидат медичних наук. Стаж роботи 16 років.

Дзвінок в один клік