Діагностика

Європейські стандарти діагностики, які прийняті в мережі медичних центрів «ОН Клінік» по всьому світу і в полтавській клініці зокрема, завойовують все більшу довіру жителів Полтави.

У медичному центрі «ОН Клінік Полтава» Ви можете пройти обстеження організму за такими напрямками як гінекологія, проктологія, урологія та дерматологія. На всіх етапах проходження обстеження з Вами будуть працювати лікарі вищих категорій, а також медперсонал з великим досвідом роботи в даній сфері.

Медичний центр «ОН Клінік» в Полтаві протягом вже декількох років зберігає свою бездоганну репутацію. Весь персонал проходить суворий відбір перед тим, як буде прийнятий в штат.

Комплексне обстеження в «ОН Клінік» допоможе Вам запобігти розвитку імпотенції, уникнути раку прямої кишки або патологій шийки матки, виявити небезпечні дерматологічні захворювання на ранніх стадіях та багато іншого.

Щоб пройти необхідне обстеження в «ОН Клінік Полтава», Вам достатньо просто зателефонувати до клініки Вашого регіону або заповнити форму для запису на прийом на сайті.

Фахівці «Діагностика»

Дігтяр
Генадій
Іванович

Лікар-ендоскопіст. Вища категорія. Стаж роботи 27 років.

Ситник
Дмитро
Анатолійович

Лікар–ендоскопіст. Перша категорія. Кандидат медичних наук. Стаж роботи 13 років.

Дзвінок в один клік