Відділення гастроентерології

Якщо болить живіт, мучать запори вранці і ввечері, Ви відчуваєте постійну тяжкість у шлунку після кожного прийому їжі – час відвідати медичний центр гастроентерології. Такі проблеми зі здоров’ям сигналізують про розвиток захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ) і можуть виникнути у жінок і чоловіків у будь-якому віці.

Причини подібних недугів різноманітні, і більшість з них характерні для кожного з нас. Досить подивитися на вміст нашого холодильника: фаст-фуди, солодка газована вода, смажене м’ясо і гострі соуси. У поєднанні з перекусами на бігу, відмовою від занять спортом і надмірним вживанням спиртних напоїв збої в роботі травних органів виникають частіше, ніж мали б.

«ОН Клінік Одеса» пропонує кваліфіковану допомогу досвідчених лікарів-гастроентерологів, які надають своєчасну допомогу у вирішенні гострих проблем зі шлунком і кишечником. Відділення гастроентерології оснащено сучасним діагностичним обладнанням, що дозволяє пацієнту пройти швидке обстеження ШКТ і вже на першому прийомі у лікаря отримати індивідуальну схему лікування. Після огляду пацієнта та збору анамнезу лікар виписує направлення на додаткове обстеження.

Гастроентерологія може включати такі види діагностичного дослідження травних органів як УЗД, відеогастроскопія, тест на кишкові бактерії та інфекції (за призначенням гастроентеролога).

Клініка гастроентерології – шанс позбутися холециститів, гастритів, колітів, панкреатитів, гриж стравоходу та інших хвороб шлунково-кишкового тракту. Відділення гастроентерології в Одесі забезпечить Вам програму одужання від кращих спеціалістів «ОН Клінік Одеса», які застосовують ефективні програми реабілітації хвороб травної системи.

Методи діагностики та лікування

Діагностика в гастроентерології «ОН Клінік Одеса» включає, в першу чергу, обстеження живота за допомогою зовнішнього огляду, пальпації, прослуховування (для дослідження перистальтики кишечнику) і простукування (для виявлення скупчення газів у порожнині очеревини). Вже за зовнішніми ознаками області живота лікар може поставити попередній діагноз.

Якщо спостерігається:

  • здуття живота – можливо, це дисбактеріоз, панкреатит, метеоризм, синдром подразненого кишечнику або його непрохідність;
  • впалість живота – найчастіше це говорить про спазми кишківника, виразку шлунка;
  • симетрія живота – ймовірно, це вірусний гастроентерит, проблеми зі стравоходом.

Дослідження живота пальцями допомагає виявити навіть місця локалізації болю. При натисканні на нього лікар фіксує їх характер, для того, щоб установити точний діагноз. Больові відчуття можуть бути гострими, тупими, ріжучими та колючими.

Для того, щоб виявити захворювання ШКТ, може знадобитися комп’ютерне або лабораторне обстеження. Гастроентерологія включає такі лабораторні дослідження, як проби підшлункової залози, печінки, а також біохімічний аналіз крові.

В «ОН Клінік Одеса» діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту проходить у комфортних кабінетах з використанням сучасної апаратури (наприклад, для проходження УЗД, відеогастроскопія). Після одержання результатів аналізів і вивчення історії хвороби пацієнта лікар ставить діагноз та призначає лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

Програма одужання підбирається індивідуально і в комплексі, куди входить не тільки підбір ефективних лікарських препаратів, але і дієтичного харчування, фізіопроцедур, спеціального режиму в період реабілітації.

По закінченні лікування лікар-гастроентеролог в Одесі обов’язково дає рекомендації щодо профілактики хвороби (гастриту, ентериту, коліту та інших хвороб органів травлення), зокрема надає поради:

  • щодо раціонального та здорового харчування;
  • про заходи, що дозволяють відновити мікрофлору шлунка і кишечнику;
  • про те, як правильно стимулювати роботу травних органів.

В будь-який зручний час Ви можете записатися на прийом до відділення гастроентерологія «ОН Клінік Одеса». Лікування проводять лікарі з великим стажем роботи, які використовують дієві методи діагностики захворювань кишково-шлункового тракту і щадні програми одужання.

Запишіться на прийом до лікаря за допомогою зручної електронної форми або за контактним номером телефону, який ви знайдете на сайті клініки.

Обстеження гастроентеролога включає:

  • фізикальне обстеження пацієнта;
  • збір анамнезу;
  • призначення дообстежень (УЗД, лабораторні дослідження).

Вартість прийому лікаря-гастроентеролога:

 Первинне обстеження 

200 грн. 

 Повторний прийом 

 150 грн. 

 

Фахівці «Гастроентерологія»

Станкова
Елена
Викторовна

Врач-гастроэнтеролог. Первая категория. Стаж работы 13 лет. 

Дзвінок в один клік