Проктологія у Маріуполі

Далеко не усі жителі Маріуполя можуть впевнено сказати, що ніколи не стикалися із захворюваннями прямої кишки. У кожного другого маріупольця після 30-ти років зустрічається геморой, анальні тріщини, анальні кондиломи, бахромки, сосочки та анальні поліпи. На жаль, більшість з них вважають за краще займатися самолікуванням, тому що піти до лікаря їм заважає страх і сором. Проте, пігулки, мазі та свічки з аптеки мають лише тимчасовий ефект і не прибирають проблему. До того ж, хворий не може точно знати, яке у нього захворювання, так як вони мають практично однакову симптоматику.

Відділення проктології медичного центру «ОН Клінік Маріуполь» вже допомогло одужати тисячам пацієнтів, які не встигли запустити свою хворобу та вчасно записалися на огляд до проктолога. Тому що запущені форми, наприклад, геморою, не можна вилікувати за допомогою безопераційних методів. Хворих з 4-ю стадією центр проктології «ОН ​​Клінік Маріуполь» направляє в державні лікарні для проведення хірургічної операції. Тому, як тільки у Вас з’явилися симптоми проктологічних захворювань – болі в задньому проході, болі при дефекації та після, дискомфорт в задньому проході, анальний свербіж, кровотеча – негайно зверніться до проктолога.

Збираючись до проктолога в медичний центр, зверніть увагу на наявність безболісної та точної діагностики: аноскопія, ректоскопія (відеоректороманоскопія). У медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» первинне обстеження (огляд проктолога) проходить на кушетці, в зручному положенні, лежачи на боці. Проктолог використовує тільки мініатюрні сучасні інструменти, які дозволяють бачити на екрані зображення стану слизової прямої кишки. Пацієнту обов’язково покажуть, що не так у нього в прямій кишці, і він сам зможе контролювати процес одужання.

Також дуже важливі методи лікування. У медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» лікар-проктолог використовує тільки безопераційні методики, які успішно застосовуються в Європі вже більше 30 років: інфрачервону коагуляцію і латексне лігування вузлів. А також підбираються консервативні схеми лікування унікальними мазями власного виробництва Міжнародної мережі медичних центрів «ОН Клінік».

Обов’язково звертайте увагу і на рівень обслуговування. В «ОН Клінік Маріуполь» ведеться попередній запис на прийом за цілодобовим телефоном, що допомагає уникнути черг. Медперсонал – висококваліфікований, доброзичливий і чуйний. Можлива поетапна оплата лікування, а для певних категорій населення – і знижки на лікування.

Тому якщо у Вас є болі в анусі, спостерігається шишка (задній прохід), є підозра, що це криптит або анальні папіломи>, не роздумуючи записуйтеся до проктолога медичного центру «ОН Клінік Маріуполь» на прийом – не доводьте себе до хірургічної операції. Будьте здорові!

Відділення проктології мережі медичних центрів «ОН Клінік» займається діагностикою та лікуванням захворювань прямої кишки і заднього проходу, таких як:

  • геморой;
  • анальні тріщини (анальні фісури);
  • анальні поліпи, папіломи та кондиломи;
  • анальні бахромки;
  • криптит.
Вартість прийому лікаря-проктолога:
 
Обстеження проктолога 160 грн.

Фахівці «Проктологія »

Воскобойников
Сергій
Володимирович

Лікар-проктолог. Вища категорія. Стаж роботи більше 20 років.

Мартиросов
Ігор
Сергійович

Лікар-проктолог, хірург вищої категорії. Стаж роботи 37 років.

Дзвінок в один клік