Урологія в "Харків ОН Клінік"

Відкриття відділення урології «ОН ​​Клінік Харків» у 2007 році викликало диспут в суспільстві. Перший раз в Харкові заговорили настільки відкрито й повсюдно про чоловічі інтимні проблеми (простатит, передчасне сім’явипорскування, проблеми з потенцією). Провокаційна реклама змушувала звертати на неї увагу та приходити в клініку навіть самих сором’язливих чоловіків.

Адже до відкриття урологічного відділення «ОН Клінік» в Харкові їм було вкрай складно: щоб записатися на прийом до уролога, потрібно дізнатися, де він приймає, вистояти чергу, в якій зустрічаються знайомі, прийти на прийом, піти на УЗД, вистояти чергу, повернутися , вистояти чергу, здати аналізи ... Чи багато у Вас знайомих чоловіків, що готові зупинити свою бурхливу діяльність в мегаполісі та витратити кілька днів на черги в клініках? Не кажучи вже про те, яких збитків завдається чоловічому самолюбству, коли біля кабінету з табличкою «Уролог» (або «Андролог») його випадково зустрічає співробітниця або знайома.

Медичний центр «ОН Клінік Харків» вирішив всі ці проблеми. Попередній запис за телефоном, відсутність черг і повна конфіденційність прийому пацієнта створюють психологічний комфорт – особливо важливий для чоловіка. Тепер набагато простіше вирішити такі серйозні проблеми, як лікування передчасного сім’явипорскування, лікування хронічного простатиту, підвищення потенції.

У первинне обстеження в уролога у Харкові в медичному центрі вже входить ультразвукова діагностика передміхурової залози, пальцеве ректальне дослідження передміхурової залози, дослідження кровотоку судин статевого члена (доплерографія), вимір чутливості статевої сфери (біотозіметрія), за необхідності проводиться вазоактивний тест еректильної функції.

Обстеження проходить протягом 40 хвилин, при цьому пацієнт не виходить з кабінету. Крім того, завдяки точній комплексній діагностиці, може бути відразу призначено лікування.

Урологи «ОН Клінік Харків» підходять до лікування кожного пацієнта строго індивідуально, залежно від віку, супутніх захворювань і скарг пацієнта – на еректильну дисфункцію, простатит, статеві інфекції, передчасну еякуляцію або аденому простати. За твердженням лікарів – комусь достатньо бесіди та психологічного розвантаження, комусь необхідний курс лікування. Він може включати в себе як медикаменти власної розробки «ОН Клінік», так і весь арсенал методів фізіотерапії.

Головний результат багаторічної роботи центру урології «ОН ​​Клінік Харків» – понад 9000 чоловіків, чиє життя змінилося на краще завдяки рішенню їх інтимних проблем. Тепер у харків’ян більше не виникає питань, як підвищити потенцію або як лікувати простатит – тільки в «ОН Клінік»!

Основні напрямки діяльності відділення урології:

  • лікування еректильної дисфункції у чоловіків будь-якого віку;
  • лікування передчасного сім’явипорскування;
  • діагностика та лікування прихованих статевих інфекцій;
  • лікування порушень при еякуляції;
  • лікування простатиту;
  • лікування аденоми простати на I, II стадіях (консервативне медикаментозне лікування).
Вартість прийому уролога/андролога:
 
 Обстеження уролога   260 грн. 
 Повторний прийом уролога   200 грн. 
 Обстеження жіночого уролога   260 грн. 
 Повторний прийом жіночого уролога   150 грн. 
 Обстеження уролога без УЗД   200 грн. 
 Прийом уролога з питань чоловічого безпліддя   400 грн.

 

Фахівці «Урологія»

Репрінцев
Владислав
Леонідович

Лікар-уролог. Перша категорія. Стаж роботи більше 15 років.

Борисов
Сергій
Олександрович

Лікар-уролог. Перша категорія. Стаж роботи більше 10 років.

Крутько
Дмитро
Ігорович

Лікар-уролог, сексопатолог. Перша категорія. Стаж роботи 15 років.

Мінухін
Андрій
Сергійович

Лікар-уролог, андролог, сексопатолог. Кандидат медичних наук. Стаж роботи 15 років.

Дзвінок в один клік