Трихологія

Трихологія – розділ медицини, який займається проблемами волосся та шкіри голови.

Відкриття відділення трихології в «ОН Клінік Харків» стало унікальною подією для мережі «ОН Клінік». Хоча проблеми облисіння, лупи та пошкодження волосся можна віднести до інтимних – адже їх прагнуть заховати від стороннього погляду, – тим не менш, до 2010 року відділення трихології не було представлено ні в одній клініці України.

На такий нестандартний крок лікарів та керівництва «ОН Клінік Харків» спонукали самі пацієнти. Величезна кількість питань, що надходили до відділення дерматології, були пов’язані з проблемою волосся та шкіри голови. Чоловіки та жінки дзвонили зі скаргами на: алопецію (облисіння) різного походження, себорею, лупу, свербіж, псоріаз волосистої частини голови, пошкодження стрижнів волосся (ламкість, посічені кінчики, сухість) – і лікарі клініки відчували необхідність їм допомогти. Адже кожен пацієнт, який звернувся в «ОН Клінік Харків», довіряє лікарю, що лікує, і сподівається на одужання.

Кількість звернень з питань трихології, а також специфічні вимоги до діагностики та лікування волосся і шкіри голови стали передумовами відкриття нового відділення.

Сьогодні популярність відділення трихології в «ОН Клінік Харків» продовжує зростати завдяки позитивним результатам і відгукам пацієнтів.

В «ОН Клінік Харків» проводиться лікування різних захворювань волосся і шкіри голови:

  • випадання і порідіння волосся;
  • вогнищева алопеція (облисіння);
  • себорея і себорейний дерматит;
  • псоріаз волосистої частини голови;
  • нейродерміт волосистої частини голови;
  • лупа і свербіж шкіри голови;
  • пошкодження стрижнів волосся (ламкість, посічені кінчики, сухість).
Вартість прийому лікаря-трихолога:
 
Обстеження трихолога 180 грн.

Фахівці «Трихологія»

Подпорінова
Зоя
Анатоліївна

Лікар-трихолог. Вища категорія. Стаж роботи 25 років.

Дунаєва
Надія
Анатоліївна

Лікар-трихолог. Досвід роботи більше 20 років.

Дзвінок в один клік