Лікування ЗПСШ в ОН Клінік Харків

Такі інфекції передаються при статевому контакті, переливанні крові, внутрішньоутробно плоду і з грудним молоком від матері дитині. На сьогодні найбільш поширені ІПСШ – це вірус папіломи людини, генітальний герпес, хламідіоз, трихомоніаз, уреаплазма та інші.

У жінок та чоловіків одні й ті ж статеві інфекції протікають по-різному. Але ускладнення практично ідентичні – безпліддя, виникнення пухлин. Саме тому потрібно проходити обов’язкове обстеження у лікаря один-два рази на рік, якщо нічого не турбує, і відразу ж відправлятися до лікаря, якщо є виділення, печіння, свербіж, почервоніння статевих органів. Або не так давно були випадкові зв’язки. Все це привід звернутися до уролога (для чоловіків) або гінеколога (для жінок) в «ОН Клінік Харків».

Статеві інфекції у жінок та чоловіків. Лікування в Харкові

У медичному центрі Ви можете пройти повне обстеження і, в разі виявлення ІПСШ, – пройти лікування. Будьте уважні до себе і свого здоров’я! Пам’ятайте, що абсолютно всі інфекції, що передаються статевим шляхом, досить підступні й небезпечні – телефонуйте в «ОН Клінік Харків» в будь-який зручний для Вас час (запис ведеться цілодобово) і переконайтеся, що у Вас немає приводу для занепокоєння.

Обстеження на ЗПСШ включає:

  • для чоловіків – аналіз на 3 інфекції (хламідії, мікоплазма та уреаплазма), аналіз соку простати, бактеріальний посів + прийом уролога/андролога;
  • для жінок – цитологічне дослідження, аналіз виділень, ПЛР ВПЛ, фемофлор-скрін на 13 інфекцій (ПЛР) + прийом гінеколога.

Фахівці «ЗПСШ»

Немає результатів.
Дзвінок в один клік