Лабораторія (аналізи)

В сучасний медичний центр, оснащений передовими медичними технологіями, звертаються не тільки для якісного безпечного лікування, але й для попередження багатьох захворювань. Набагато простіше прийняти профілактичні заходи, ніж позбавлятися від розвиненого захворювання та його наслідків.

Шлях до здорового організму у пацієнтів «ОН Клінік Харків» починається з ретельної високоточної діагностики. Крім проходження первинного обстеження, що включає апаратні та фізикальні дослідження, в клініці можна здати аналізи. Лабораторна діагностика здатна підтвердити або спростувати будь-який попередній діагноз, виявити найдрібніші порушення в організмі та достовірно визначити рід захворювання.

Список досліджень в «ОН Клінік Харків» постійно розширюється. Співпраця з кращими лабораторіями міста дозволяє отримувати максимально інформативні й точні результати. Пацієнти можуть здавати аналізи як за направленням від лікаря у відділеннях проктології, урології, гінекології, дерматології та трихології, так і за власним вибором. Аналізи приймають в спеціально відведеному процедурному кабінеті. Результати видаються індивідуально кожному пацієнту.

Якщо підставою для здачі аналізів є нездужання або дискомфорт – що постійно або періодично виникає – лікарі «ОН Клінік Харків» настійно рекомендують перед лабораторною діагностикою звернутися до профільного фахівця для попередження розвитку небезпечних захворювань.

Фахівці «Лабораторія (аналізи)»

Немає результатів.
Дзвінок в один клік