Інтимна пластика

Операція з інтимної пластики – не фантастична вигадка, взята з сюжету книг. Це прекрасна можливість для чоловіків і жінок позбутися сексуальних комплексів, відчути себе бажаними і полюбити своє тіло.

Інтимна хірургія здобуває широку популярність не тільки в країнах Європи, але і в нашій країні. Такі операції допомагають приховати видимі дефекти, підвищити сексуальну самооцінку і бути привабливими для протилежної статі.

В «ОН Клінік Харків» інтимна пластика для жінок включає:

  • операцію з відновлення дівочої пліви (гіменопластика);
  • дефлорацію.

Для чоловіків послуги інтимної пластики зводяться до пластики вуздечки статевого члена.

Всі «інтимні» операції в «ОН Клінік Харків» виконують лікарі, досвідчені у сфері естетичної хірургії. Малоінвазивні методики, що застосовуються в клініці, допоможуть пацієнту уникнути болю і дискомфорту, а індивідуальний підхід лікаря до проблеми пацієнта – психологічного стресу і страху перед майбутніми маніпуляціями.

У середньому операції інтимного характеру тривають не більше години і проводяться тільки після попереднього обстеження статевих органів пацієнта, збору анамнезу і аналізів. Після операції пацієнт може залишити лікарський кабінет і відправитися додому. В індивідуальному порядку лікар надасть докладні рекомендації по відновленню організму після малоінвазивного втручання.

Які проблеми вирішує інтимна пластика?

Клініка інтимної пластики – ефективні «ліки», що покращать ваше інтимне життя. Хірургічні операції, на відміну від малоінвазивного втручання, приховують у собі небезпеку і загрожують загальному самопочуттю і здоров’ю як чоловіків, так і жінок. Інтимна пластика в Харкові проводиться з використанням місцевої анестезії. Це шанс уникнути наслідків загального наркозу і налагодити особисте життя.

Лікар допоможе підібрати варіант «інтимної» операції в залежності від проблеми пацієнта. Наприклад, якщо дівчина відчуває різкі больові відчуття під час першого статевого акту, проблему допоможе вирішити хірургічна дефлоорація. Адже біль може бути пов'язана з вродженими особливостями дівочої пліви, а не тільки страхом. Кваліфікований хірург видалить пліву, позбавивши жінку та її партнера від проблеми.

Якщо представниця прекрасної статі хоче відновити дівочу пліву з різних причин (наприклад, психологічних чи релігійних) виконується гіменопластика. Результат процедури допомагає внести нові відчуття в сексуальне життя, знайти внутрішню гармонію і спокій, уникнути неприємних ситуацій у родині.

Якою б не була причина проведення «інтимної» операції, порадьтеся з лікарем. Він підкаже, як вирішити саме вашу проблему, використовуючи останні досягнення естетичної хірургії.

Жити повноцінним сексуальним життям, забути про комплекси і внутрішні сексуальні страхи можна вже сьогодні. Запишіться на прийом до лікаря в медичний центр «ОН Клінік Харків». Зробити це можна за телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку, що розміщені на сайті.

Фахівці «Інтимна пластика»

Коростій
Ірина
Володимірівна

Лікар акушер-гінеколог. Перша категорія. Стаж роботи більше 20 років.

Лукаш
Тетяна
Іванівна

Лікар акушер-гінеколог. Перша категорія. Стаж роботи більше 25 років.

Кучина
Марина
Володимирівна

Гінеколог-ендокринолог, спеціалист з естетичної гінекології. Вища категорія. Стаж роботи 20 років.

Дзвінок в один клік